Lista ocen Chrysler 300C I (91)

~Kuba
Sedan 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
Auto w moich rękach od 7 lat, piękny złoty kolor. Zdecydowanie ma charakter i duszę. Kupiłem mając 25 lat, każdy się za głowę łapał mówiąc, coś Ty kupił lub sprzedaj to szybko, i muszę napisać tak... służyło mi do zabawy w wieku 25 lat... zawiozło na pierwszą randkę z obecną żoną, zawiozło mnie do ślubu, przywiozłem nim dziecko po porodzie ze szpitala, pilnował budowy domu ,woził płytki i worki, a ludzie jak reagowali na jego widok kiedyś, tak...
~Mike S.
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
Jeździłem wieloma samochodami "made in USA"... ten mimo, że został wyprodukowany w stanach, śmiało może pochwalić się Europejskim wykończeniem i jakością. Chrysler 300C to wspaniałe majestatyczne auto, które pomimo swojego wieku nadal posiada ponadczasowy wygląd i zwraca na siebie uwagę.
~Mike S
Touring 3.5 i V6 24V AWD 249KM 183kW
~Darek
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Juz na poczatku dawalem tu ocene 4 lata temu, dzis dodaje ja ponownie, po 4 latach uzytkowania auto zmieni wlasciciela i na pewno on tez bedzie zadowolony latami. Ja przesiadlem sie na ten sam model tylko 6.1 litra SRT8 :D
~norA
Sedan 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
Bardzo klasyczna i zarazem strasznie oryginalna sylwetka, szczególnie limuzyny, choć kombi też niesztampowe. Auto po 10 latach od produkcji nie zestarzało się w ogóle i ciągle wygląda jak milion złotych, choć kosztowało jako nowe ćwierć tej sumy z pełnym wyposażeniem!Jak ktoś utrzyma aut w należytym stanie przez kolejną dekadę, to klasyk gwarantowany, ponadto dobre egzemplarze stabilnie trzymają swoją wartość. Na drodze budzi respekt wśród...
~threeman
Touring 5.7 i V8 16V 340KM 250kW
Jest to prawie auto idealne. Wspaniały wygląd, komfort użytkowania, cicha jazda, olbrzymia ilość miejsca. Jedyne minusiki to deczko słaba widoczność odczuwalna zwłaszcza gdy się stoi na światłach, spalanie mogło by być ciut niższe. Do auta o masie 2T mogli by dać trochę lepsze hamulce.
3,7
~aaa
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
po pierwszych zachwytach z czasem okazuje się że ma wady (głośność, średnie materiały wykończeniowe, częste przeglądy), ale ogólnie to wielkie wygodne i komfortowe auto z wnętrzem niedorastającym do mesia czy audi, ale cena też nie dorasta więc jest ok. generalnie lubię to autko
~andikasiurak@poczta.onet.pl
Sedan 5.7 i V8 AWD 340KM 250kW
Super prezentująca się limuzyna, zwraca uwagę młodzieży, dorosłych i dziadków, z potężną mocą i wielkim wygodnym wnętrzem. Bezpieczeństwo na 5+ posiadam rzadko spotykaną wersję 4x4 ( AWD) dającą pełną kontrolę nad tym ostrym i szybkim samochodem.
~axis
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
za niewielką kasę kupiłem wielkie super wygodne na trasy auto, w którym czuję się bardzo bezpiecznie
Dziennik kosztów dla Chrysler 300C I
17,5
~aaa
Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW
super wygodne, komfortowe auto na długie trasy, w ciągu 36 godzin zrobiłem 1,5 tys. km i nie byłem zmęczony