Lista ocen Chrysler Crossfire (17) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobi
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Jedyna usterka jaka mi się przytrafiła podczas póltorarocznej eksploatacji tego samochodu, to awaria modułu automatycznego spoilera (spoiler podniósł się podczas jazdy automatycznie i już się nie schował, nie reagował też na ręczną regulację). Koszt naprawy przez rozgarniętego elektronika samochodowego - 250 zł. łącznie z diagnostyką. Poza tym nic więcej.
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
POSIADAM TO AUTO JUZ PONAD 4 LATA W CHWILI ZAKUPU MIAŁO NIECAŁE 2 LATA I ZNIKOMY PRZEBIEG RAZ NA SEZON WYMIENIAM OLEJ I WSZYSTKIE FILTRY I USUWAM DROBNE USTERKI W POSTACI SPALONEJ ZAROWKI SILNICZKA CZY PRZEKAZNIKA SZYBY ELEKTRYCNEJ ,CEWKI ZAPŁONOWEJ ITP. POWAZNYCH USTEREK NA SZCZESCIE NIE ODNOTOWAŁEM
~lolli
Roadster 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
żadnych problemów. Radzę zainwestować w najwyższej jakości felgi jeśli nie ma oryginalnych bo tylko tutaj może być problem a ciągłe spawanie felg popękanych na naszych drogach jest irytujące.
~Kris
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
przy przebiegu 11 tyś.niewiadomo dlaczego wysiadł wentylator chłodnicy zatarł się..koszt serwis 1000zł/ zamiennik to zagrywka ale doatałem nowy 400 zł
~grzesiu_iwanik
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Zaraz po kupnie auta wymieniłem: - filtry, - katalizator, - podporę wału, - sprężyny przód, - amortyzatory tył, - wahacz tył.
~qqv@wp.eu
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Niestety wysiadł podnośnik szyby lewy cena 180 zł ,amortyzator maski cena 300 zł i tyle
~Józef Nikodem
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Ale jak wymienic lampke postojowa ? Przeciez tam miejsca nie ma aby cokolwiek wyjac ?
~Maxmax
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Jak zadbany, to nic się nie dzieje. Jak nie to problemy z elektryką.
~lok
Trochę trzeszczy na dziurach ale w końcu auto ma już nawet 10 lat
~MK / Kraków
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Na razie nic się nie dzieje (auto z 2003 r. posiadam od 4 miesięcy).