Lista ocen Chrysler Crossfire (24) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bobi
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
W kwestii przestrzeni i miejsca musiałbym nie być obiektywny z uwagi na 197 cm. wzrostu i 94 kg. wagi, ale jednak będę ;-) mimo kompaktowych wymiarów w aucie jest naprawdę wygodnie i przyzwoita ilość miejsca. Małe porównanie z moim poprzednim autem BMW 520i e39 - w BMW siedząc za kierownicą przy maksymalnie przesuniętym fotelu do tyłu nóg nie wyprostowałem, w Crossfire o dziwo zrobię to bez problemu. Podczas podróży 350 km. w BMW musiałem...
~qqv@wp.eu
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Siedzenia super na zakrętach trzymają bardzo dobrze, miejsca wystarczająco dla dwóch osób plus bagażnik nawet nie najgorszy w porównaniu np. z toyotą mr2 którą rozpatrywałem do kupna jedyny mankament to niestety nie rozłożysz siedzeń i nie prześpisz się ten typ tak ma
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
PRZESTRZEN DLA DWOCH OSOB WYSTARCZAJACA . SKORZANE W WERSJI SRT POŁACZONE Z ALCANTARA ELEKTRYCZNIE USTAWIANE FOTELE ORAZ REGULACJA KIEROWNICY POZWOLA ZAJAC WYGODZNIE MIEJSCE NISKIM I WYSOKIM KIEROWCA NAWET POWYZEJ 190 CM .
~Kris
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
miejsca dla 2 osób wystarczająco siedzenia bardzo wygodne podgrzewane nawet na wczasy można pojechać i spokojnie się załadować do bagażniczka a że z tyły nie ma siedzeń może to i lepiej mniej sprzątania i osób chętnych do podwożenia
~Kris
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Auto jest bardzo dobrym polaczeniem samochodu typowo sportowego i rekreacyjnego "zabawki". Jest wygodny, odpowiednio twardy ale zarazem amerykanski komfort zostal utrzymany. Przestrzeni jest wystarczajaco dla kierwcy i pasazera.
~ScaRRyMaN
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Nawet ja, dwumetrowy tęgi chłop, znajduję wygodną pozycję do jazdy. Szkoda, że zagłówki są zintegrowane i są zbyt daleko od głowy, problem można rozwiązać poduszką z foteli gameingowych
~lolli
Roadster 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
nawet duży facet nie będzie miał problemów ( oprócz tego ,że będzie śmiesznie wyglądał)Problemem jest tylko przesiadka do większego auta np w jeepie mam agorafobie:)
~krzysiek
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
Mam 185 cm i 105kg- z rozłożonym dachem mam dużo miejsca, nogi wygodnie rozłożone nad głową dużo miejsca. spodziewałem się, że będzie gorzej a jest bardzo dobrze jak na takie autko
~beatabeauty
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Jestem 18 letnia dziwczyna, wiec o taki samochod mi chodzilo........ do szkoly na zakupy i wakacje. Nawet 2 walizki wejda:) Ale jesli ktos ma klaustrofobie to niech kupi SUVa
Dziennik kosztów dla Chrysler Crossfire
9,4
~MK / Kraków
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Jak w punkcie dotyczącym ergonomii. Fotel pasażera nie ma takiej możliwości regulacji jak fotel kierwocy dlatego osobą powyżej 185 cm może być trudno się "ułożyć".