Lista ocen Chrysler Crossfire (28) - Widoczność

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Z widocznoscia w tego typu samochodach jest roznie. Z doswiadczenia wiem ze sportoew samochody widocznoscia nie "grzesza". W tym jest podobnie, przycofaniu ma sie wrazenie ze jedziemy na slepo i ratuja nas tylko boczne lusterka i ostroznosc (bo przeciez w takim samochodzie nie wypada prosic o pomoc bo nie nie widzimy co sie za nami dzieje). Malutkie okna boczne rowniez ograniczaja widocznosc ale juz nie tak jak tylna szyba ktora dodatkowo jest...
~bobi
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Tu niestety nie mogę dać maksymalnej oceny, a jedynie 4 z minusem. Obowiązkowy tzw. "żółwik" na światłach, chyba że staniemy parę metrów przed sygnalizatorem, przy wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego do tyłu np. na parkingu przed marketem tragiczna widoczność w tył po ukosie. Poza tym widoczność i manewrowanie autem bardzo łatwe, z uwagi na rozmiary parkowanie bez problemu, do miasta jak znalazł.
~qqv@wp.eu
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Nie wymagajmy od takiej karoserii super widoczności to nie Van ani suv do przodu ok na boki dobrze choć okna boczne trochę jak w łodzi podwodnej do tyłu fatalnie zwłaszcza jak spoiler jest wysunięty a do tyłu na boki nie widać nic ale to kwestia przyzwyczajenia
~lolli
Roadster 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
nie mam problemów z widocznością nawet kiedy wystawi \"ogonek\" wszystko jest do ogarnięcia -trzeba po prostu trochę bardziej uważać a przecież więcej ostrożności ani mnie ani mojemu cukiereczkowi nie zaszkodzi:)Czepiają się tylko ci co go nie mają
~grzesiu_iwanik
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Na początku jak pierwszy raz wsiadłem do auta, to wydawało się, że widoczność jest słaba, ale to kwestia przyzwyczajenia. Dla lepszej widoczności np przy cofaniu, najlepiej schować spoiler i jest ok.
~KOKO
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Auto jest tak skonstruowane że niestety widoczność zwłaszcza do tyłu jest ograniczona . Mi osobiscie akurat to nie przeszkadza , bardo lubie to przytulne wnetrze i waskie niewielkie szyby .
~ScaRRyMaN
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Mając więcej jak 1,9 w aucie nic nie widać, sygnalizatory widoczne wyłącznie w dużej odległości od skrzyżowania, przeszkadza nawet lusterko. Otwarcie słoneczników zasłania widoczność
~krzysiek
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
Hmm, z rozłożonym dachem do przodu i boki widać bardzo dobrze a trochę gorzej widać na godzinie piątej i siódmej:) za to ze złożonym widać też do góry:))) i to jest piękne
~beatabeauty
Coupe 3.2 i V6 SRT-6 335KM 246kW
Wiadomo nie jest idealna, ale przeciez to Crossfire. Gdy wjezdzam do zatoczki troche sie denerwuje, bo jest trudniej niz w zwyklych samochodach....ale kocham ten samochod
Dziennik kosztów dla Chrysler Crossfire
9,4
~Kris
Roadster 3.2 i V6 18V 215KM 158kW
trzeba się przyzwyczaić widoczność jak w każdym sportowym aucie, lepiej jest po ścągnięciu dachu wtedy jest przestrzeń