Lista ocen Chrysler Neon II (20) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 34 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jagerwolf
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
To już drugi wózek z USA. Szkoda, że rurki hamulcowe podobnie do Probe nie bigną w gumianych osłonach. Wtyczki rewelacja w rozpinaniu. Nie ma się co dziwić że w USA raczej nie kradną UWAGA ostrzegam!! Każda cześć w tym modelu ma naniesiony w zaskakujacych miejscach wtopoiony lub naklejony kod paskowy z numerem vin, wiec nalezy współczuć idiotom, którzy chieliby. Świetny pomysł firmy zwłaszcza, że są i inne zabezpieczenia
~Kilroy
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Przy zakupie wymienilem tarcze i klocki bo sie konczyly. Kompletny rozrzad wraz z pompa wodna i tuleje wahacza (70zl), filtr, olej. Wszystko co trzeba wymienic przy kupnie samochodu z drugiej reki. Byly male skrzypienia w tapicerce, ale po dokreceniu srubek jest ok.
~sk
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
przez 2 lata uzytkowania nie mialem wiekszych problemow, trzeba bylo tylko pare czesci typowo eksploatacyjnych wymienic. jedyna usterka to zepsuty sterownik centralnego zamka. z poprzednimi autami mialem wiecej klopotow choc bylu mlodsze od neona
~BiG
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
klawisz sterowania opuszczania szyb - drobnostka nowe ok 50 zł w servisie , siłownik centralnego zamka nie zawsze zamykał drzwi i głośno pracował używka cena ok 50 zł OCENA 4
~Goooliat
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Zacinająca się wkładka zamka (niestety nie mam pilota), marne mocowanie plastików kokpitu. Od czasu do czasu coś do wymiany w zawieszeniu, ale bez przesadyzmu.
~Dariusz
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Po 4 latach (auto ma 13) nawalił mi tylko zamek klapy bagażnika, od brudu kluczyk nie otwiera klapy.
~Pysio
Sedan 1.6 i 16V 115KM 85kW
przejechałem od zakupu 11 tys km i autko pracuje bez najmniejszych zarzutów... narazie nic się nie popsuło :)
~Pepe
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
nie jest zle ale niektore pierdoly dokuczaja, np.zapalajaca sie lampka w srodku na ostrych zaklretach:P
~Seba
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
W ciągu blisko 3 lat użytkowania nic mi się jeszcze nie zepsuło.

Usterki Chrysler Neon II

Chrysler Neon II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~arto64
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
bardzo dobrze - pamiętajcie o dobrych zamiennikach