Lista ocen Chrysler Sebring II Sedan (17) - Silnik

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jkalinski@gmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Swietnie mruczy, miełem wczesniej Mondeo V6 tamten był cichszy i nie było tak slychać efetu brzmienia \"V\", tu jest strasznie milutkie mruczenie. Przy przełaczeniu skrzyni na \"3\" pokazuje pazurki, przspieszenie od 120 - 180 świetne, szkoda, że ograniczono elektronicznie szybkość do 205 ale to może i dobrze bo zawieszenie jest miękkie i na zakrętach dla niewprawnych może stanowić problem
~bartek
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
straszono mnie slabym, plaiwożernym silnikime. jestem nieslychanie pozytwnie zaskoczony, silnik ma mily \"pomruk\", kiedy trzeba porządnie przyspiesza...nie jest to może nadświetlna ale w zupełności wystarcza. jest to wersja TSi co podobno oznacza pare koni więcej jednak nie mam co do tego pewności.
~ Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
przyzwoicie przyspiesza chociaż troszkę za słaby do dynamicznego wyprzedzania! ładnie mruczy choć niektórym może to przeszkadzać kwestia gustu!
~kocyk
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Silnik trochę za słaby jak na tak duży samochód , rekompensatą jest jego bezawaryjność , prostota budowy i nieduży koszt eksploatacji.
~wlcasa@interia.pl
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Jest cichy, elastyczny: na 4ce pod górę bez wysiłku przyśpiesza. Na 5ce bez problemów przyśpiesza przy wyprzedzaniu.
~Largo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Silnik bez zarzutu ładnie wchodzi w obroty jest cichy i dynamiczny. Kiedy trzeba to jest moc.
~Magda
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Nie mam zastrzezen, 6v idealny na nasze gory w colorado, bez problemu wjezdza na nasze gorki (3500 mnpm)
~MichalPOZNAN
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
silnik glosny, mozna powiedziec nawet ze "ryczy". Niestety po 90tys km nadawal sie do generalnego remontu!
~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Silnik pracuje równo, bez żadnych skoków na obrotach, czy \"stęków\".
~kosula
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Auto do spokojniejszesz jazdy. Mam 2L w automacie i srednio to idzie..
Chrysler Sebring II Sedan