Lista ocen Chrysler Sebring II Sedan (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kocyk
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Płynnie zmienia biegi , mogłaby być trochę szybsza ale wiadomo przy tak małym silniku cudów nie należy się spodziewać , cieszy jej bezawaryjność , jedyne o czy należy pamiętać to stosowanie oryginalnego oleju Mopar
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Mam wersję amerykańską, 4-biegowy automat, po wciśnięciu pedała gazu potrzebuje prawie sekundę na przemyślenia zanim zredukuje odpowiednio bgieg i da czadu, potem jest już tylko dobrze, ale ten początek za długo trwa.
~ Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Skrzynia strasznie czuła na pedał przyspieszenia czasem nie potrzebnie redukuje o dwa biegi przy gwałtownym przyspieszaniu! śilnik dał by i tak radę! ale jak to amerykaniec musi być efektownie!
~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Biegi wchodzą płynnie, niezależnie czy to zima czy lato. Jednak czasem ciężko wrzucić bieg wsteczny, co przypuszczam jest bardziej moją winą, bo należałoby sprawdzić olej w skrzyni.
~bartek
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
zawsze uważałem że amerykanie robią najlepsze automaty i pozostaje w tym przekoananiu. czasami jednak czuje kiedy przełącza z 1 biegu na 2 dlatego nie daje 5 p-któw.
~wlcasa@interia.pl
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Czasami trudno wchodził wsteczny (na początku), ale jak się przyzwyczaiłem - jest lepiej. Chyba jednak brakuje 6-ki.
~jkalinski@gmail.com
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Czasami czuje zmianę biegów z I na II, ale nie mam większych uwag do skrzyni, jestem zadowolony
~precious1979
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
Skrzynia przy obrotach powyżej 4rpm bardzo głośno pracuje "wyje".
~Magda
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
mam automat i nie narzekam, elastyczny nigdy nie mialam zadnych problemow
~Mm
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Mogła by być chociaż pięciostopniowa
Chrysler Sebring II Sedan