Lista ocen Chrysler Sebring II Sedan (12) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Witolo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Działa bez zarzutu. Nawet przy mocno zaparowanych szybach potrzebuje niespełna minutę na zdmuchniecie oczywiście przy maksymalnych obrotach wentylatora. Niestety samochód robiony jest dla durnych amerykanów i niestety jak jest nadmuch na szybę nawet jak iest pól na szybę i pól na nogi to niestety włącza się klimatyzacja. Wprawdzie wiadomo że aby \"odparować\" szybę należy używać nadmuchu z włączoną klimatyzacją, ale są często sytuacje, gdzie...
~wlcasa@interia.pl
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Rewelacyjny nawiew: w ciągu max 2 minut okna są odparowane, a w trakcie jazdy nigdy się nie zaparują. Doskonała klimatyzacja ręczna (nie znoszę automatycznej) którą mogę ustawić, jak chcę. Pasażerowie z tyłu też chwalą: są nawiewy pod przednimi siedzeniami. Ogrzewanie bez zarzutu - daje ciepło już po 2-3ch min.
~paticzak
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Jeżeli chodzi o ogrzewanie, to \"w piecu\" jest gorąco, klimatyzacja działa sprawnie, szyby i lusterko bardzo szybko odparowują/ odmarzają.
~MichalPOZNAN
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
dobrze zanim opornica sie nie popsula i mozna bylo wlaczyc ogrzewanie albo na 0 albo na 4! Koszty w serwisie wymiany calego panelu 600zl
~bartek
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
latem dobrze chlodzi ale nie zmraża zimą dość szybko sie rozgrzewa jednak przy skórzanej tapicerce można by pare rzeczy tu poprawić.
~Magda
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
chlodzenie ok , czasem mam wrazenei ze nagrzanie samochodu trwa chwile ale potem juz ok
~Largo
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Wentylacja super a ogrzewanie tak dobre że w zimie nie można wytrzymać
~ Krzysiek
Sedan 2.4 i 16V 152KM 112kW
dobrze grzeje dobrze chłodzi nie przywiązuję do tego wagi!
~kosula
Sedan 2.0 i 16V 141KM 104kW
Wentylacja i klimatyzacja ok. Dziala wszysto bez zarzutow.
~precious1979
miałem usterkę opornicy