Lista ocen Chrysler Town & Country IV (35) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zbyszek SZ
Van 3.3 i V6 180KM 132kW
Jeśli szukamy używanego Voyagera to auta z dolnego przedziału cenowego z definicji należy odpuścić. Włożenie równowartości auta w naprawy nie da zadowalającego efektu-rozwiązanie...KASACJA. W Średniej cenowej również zdarzają się pojazdy aspirujące do miana skarbonki ale są również perełki. A te najdroższe nie są warte aż tyle, ile cenią sobie ich właściciele... Aby kupić auto dla siebie trzeba dooooobrze poszukać.
~sajeks@o2.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Płynął od mnie z USA w lipcu 08 kurs dolara był niski wiec na razie trzyma wartość(skóra,dvd-odtwarza,elektryczne drzwi itp.).Części tanie,kolega mechanik,który pracuje w serwisie tej marki, więc tankować do pełna (ja to robię 3 razy w miesiącu) i szerokiej drogi
~1TOY
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
jesli chodzi o cene auta nowego- jest ona troche za wysoka... auto uzywane mozna dostac za stosunkowo małe pieniądze. Auto wyposażone tak dobrze jak chrysler i tak komfortowe,ciezko bedzie znalezc u konkurencji za te pieniądze... POLECAM
~Piotr
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Do bólu prosta konstrukcja! Zawieszenie tył to resory piórowe na sztywnej belce. To raczej "technologia" z dyliżansu, ale nie mają prawa się zepsuć. Klocki i tarcze na przód to jakieś 400-500 PLN
~Bartek
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
z jednej strony tanio kupiłem, wyposażenie super - jeździłem 4 lata z drugiej - w warsztatach zostawiłem równowartość takiego drugiego (o ile nie więcej)
~amoretti
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
jest ok, ceny są niskie a w zamian otrzymujemy wielkie auto, wyposażone lepiej jak niejedno auto klasy średniej którego tankowanie kosztuje tyle co passata 1.9
~misio31pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
pięcioletnie egzemplarze kosztują połowę ceny nowego golfa, nic więcej chyba nie muszę pisać a o jakości będę mógł coś powiedzieć za rok
~jacekada@msn.com
Van 3.3 i V6 180KM 132kW
Samochodow na rynku bardzo duzo i firmy obnizaja ceny aby zlapac kilentow.Kupiony samochod byl w niezlej promocji. Naprawde warto kupic takie autko.
~Michał
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Jeżli auto sprowadzone z USA to bardzo dobrze. Nowy koszt ok 30000USD. Ceny w polskich salonach powyzej 200 tyś – bez sensu.
Dziennik kosztów dla Chrysler Town & Country IV
21,7
~primjack@wp.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
auto kupione za ok 60 tys mysle ze warte swojej ceny , tapicerka mogła by byc troche lepiej wykończona i te przyciski , słabe swiatła