Lista ocen Chrysler Town & Country IV (37) - Widoczność

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~amoretti
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Szyby są duże i siedzimy bardzo wysoko jak na osobowe auto. Lusterka trochę małe bo niestety ale mają martwe pole i niekiedy coś nam może zniknąć. Do tyłu już jedziemy na wyczucie. Auto jest długie i zwis tylny jest potężny, zderzak z tyłu to też 10 cm których nie widać. Nie mam czujników parkowania i daje się to odczuć, trochę brakuje .
~Sławek (Działdowo)
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Niestety. Przód - ok. Tył - lepiej wyjść przed tyłowaniem, bo zderzak z tyłu wystaje dość daleko. Parkujesz tyłem - nie dojeżdżaj kołami do krawężnika bo nie zauważysz małych słupków, koszy, małych aut zaparkowanych za Tobą. Słupki w aucie przy tylnej szybie zasłaniają widocznośc po przekątnej,. Polecam zakup czujników cofania,
~misio31pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
przód, boki bardzo dobrze, tył praktycznie brak. Zaparkowanie pod marketem w bardzo wychudzonych stanowiskach bez parktronika lub kamery graniczy z cudem. Długi ponad 5m, odległość metr od samochodu wydaje się, że już masz gościa na zderzaku. Nie było wyjścia - założyłem kamerę.
~Zbyszek SZ
Van 3.3 i V6 180KM 132kW
Sztywność jest idealna jak dla mnie. Auto jest zestrojone komfortowo i kropka... brak kompromisów Fotele bardzo wygodne. ale to bardzo :-) Po całym dniu za kierownicą nie odczuwa się dyskomfortu. Pasażerowie również nie maja prawa narzekać.
~Piotr
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Widoczność jak w szklarni. wysoko się siedzi, z tyłu szyba opada prosto do ziemi, ale ze względu na ponad 5m nadwozia dojechanie na 5cm od innego auta bez czujników parkowania to wyzwanie. Czujniki (przynajmniej z tyłu to obowiązek).
~oiram@interia.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
ja widze wszystko, moja żona też ma dobry wzrok dzieciaki ogladaja filmy takze zajefajnie, szyby są koloru czarnego z zew nie widac co jest w srodku - natomiast siedząc w aucie widoki klasyczne polecam.
~Crash
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
O przodu wzorowa. Do tyłu gorzej. Kiepsko moim zdanie widać w lusterkach zewnętrznych. Są sporej wielkości, lecz beczkowaty kształt nadwozia utrudnia manewry do tyłu.
~Michał
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach jak i w lusterkach. Nawet cofanie jest łatwieksze niż w Focusie combi czy Omedze sedan, zaś porównywalne z Megane Combi.
~sajeks@o2.pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Widok jak z pierwszego piętra.Cofanie to inna historia.Niezbędna jest wyobraźnia i rozwaga.Bardzo przydatne są lusterka szerokokątne (kopertka czy chęć wciśnięcia się przed kogoś)
Dziennik kosztów dla Chrysler Town & Country IV
21,7
~Mariusz
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Lusterka nie dają stuprocentowej pewności czy nie ma nic z boku, trzeba czasmi odwrócić głowę. Przez szyby OK. Do tyłu wskazana jest kamerka lub co najmniej czujniki.