Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan (54) - Ergonomia

Na liście zabraknie 97 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tempra
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
To najsłabsza kategoria Voyagera. Całkowity brak schowków w drzwiach, półek, kieszeni bo to wszystko co jest w moim vanie miałem do tej pory w każdym kompakcie. Bardzo niewygodne fotele do dalszej jazdy, słaba regulacja, żle wyprofilowane oparcie. Sytuację ratuje wielkość fotela i podłokietniki. Piekielnie ciężka ławka w trzecim rzędzie jak ją wyjmę to ciągle stoi w garażu, gdyż wtedy dopiero mam bagażnik. zakupy latają po całym aucie bo nie...
~Zenon Bombalina
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wersja ze standardowym fotelem jest nie do zaakceptowania. Brak regulacji pochylenia siedziska fotela - po pół godzinnej jeździe krawędź uwiera w uda. Siedzi sie jak na krześle, brak regulacji wypchnięcia odcinka lędźwiowego. W wercji z elektrychnym fotele - znacznie lepiej. Minimalna ilość schowków. Brak kieszeni w drzwiach bocznych - paranoja. Jedyny dobry pomysł to szuflada pod siedzeniem pasażera, zamykana na kluczyk. Przełączniki i...
~Artur
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
wszystko pod ręką. Miejsca do oporu jak w autosanie. Zawsze mnie zaskakuje tym co zmieszczę do środka. jak wyjmiesz fotele z 2 i 3 rzędu to kanapa 3-osobowa długa na 2,3 m chodzi w całości. !!! Nie patrz na wskaźnik pojemności bagażnika !!! to bez sensu. W środkowym przejściu i po bokach foteli włożysz niewyobrażalne ilości bagażu bez żadnej utraty miejsca dla ludzi. Siedzisz wysoko i dla wrażliwych -> nogi nie cierpną, a kolana nie bolą.
~chosroes
Minivan 2.0 i 133KM 98kW
Ustawność samochodu i zdolność to transportowania najróżniejszych ładunków jest rewelacyjna. Pod fotelami podłoga jest zupełnie płaska. Nawet nie wyjmując środkowych foteli i tylnej kanapy można przewozić w środku np. narty. Wyjmując 2 i 3 rząd siedzeń uzyskujemy furgonetkę. Trudno też o lepszy pojazd do transportowania dzieci. Trochę szkodzi za mała ilość schowków dookoła kierowcy.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na auto z zeszłego wieku to mój Voyek ma super wyposażenie, że wymienię klimę dwustrefową, skórzane fotele lotnicze (6 szt.) w tym z przodu podgrzewane, elektrycznie składane lusterka itp.. Jedyny minus to waga tych foteli przy aranżowaniu wnętrza jest problem - żeby przewieźć cokolwiek trzeba je wyciągać z auta, bo bagażnik w krótkiej wersji jest jak w VW Polo.
~MariuszNawrot
Minivan 2.4 i 150KM 110kW
Wszystkie przełączniki \"na swoim miejscu\" czyli tam gdzie się ich spodziewa przeciętny kierowca, wszystkie dobrze oświetlone. Żadnych chromowanych ozdobników które lubią oślepić po odbiciu słońca jak np. gwiazda mercedesa na kierownicy w Sprinterze. Dodatkowo sterowanie tempomatem w kierownicy.
~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Wszystko jest dobrze zaprojektowane wewnątrz od foteli kapitańskich z podłokietnikami po fotele trzeciego rzędu składane i wyjmowane. Najgorsza sprawą jest coś rozbierać np tapicerkę drzwi gdyż wszystko jest na zatrzaskach które u nas ciężko dostać[rozmiary się nie zgadzają]
~Tusio_2005
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
mieści się zawsze 3 razy więcej nż się wydaje że można tam wcisnąc- od 3 lat pod tym względem ciągle mnie ta fura zaskakuje. wsadzisz tam nawet tapczan w całości pionowo towar o wymiarach 2,3m x 1.6m x 0,25m - czyli spory pakuneczek nie licząc całego tyłu i boków. (przy automacie)
~Roger84
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Samochód jest duży i czasem ciężko nim zaparkować w małych miejscach, no ale przecież takiego czegoś nie kupuje się, żeby poczuć się jak w Clio czy Smarcie. Ma być duży i jest. U mnie poważnym minusem był brak składanych elektrycznie lusterek (są dość duże).

Chrysler Voyager III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~fremmed
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Na poczatku nie mogłem przyzwyczaić się do wycieraczek z lewej strony i innego sposobu ich włączania jak w europejskich autach. Myślę, że nie ma się do czego czepiać bo do wszystkiego można się przyzwyczaić. Brakuje sterowania radiem w kierownicy.
Chrysler Voyager III Minivan