Lista ocen Chrysler Voyager III Minivan 2.5 TD 116KM 85kW 1995-2000 (31) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BAD BOY
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jeżeli chodzi o zużycie paliwa to uważam że jest bardzo dobrze w mieście samochód nie spalił mi więcej jak 8,5 litra więc rewelacja w trasie jest jeszcze lepiej jadąc 1600 km. na tempomacie średnia prędkość 130-140 pięć osób i bagaże spalanie wyszło 7 litrów na 100 km i nie są to wskazania komputera tylko to co wlałem do baku, na pełnym zbiorniku spokojnie robi 1000 km i to w trybie mieszanym . Jadąc ekonomicznie do 110 km/h potrafi spalić...
~Robert S.
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Poza paliwem to auto tanie w utrzymani i jak na razie bez awarujne twu... twu.... Przeglondy, ha ha ha sam robię, jak coś puka, albo mnie nie pokoi to jadę i szukają aż znajda przyczynę. Nie wiem jak to możeliwe na pierwsze bak jak sie przesiadłem to prawie 16 litrów ropy, myślałem że to nie możliwe, ale potem 13, 12, trasa ok 10.
~klubowicz91@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Zużycie paliwa nie jest wielkie najwięcej w mieście to ok 9 litrów najmniej na trasie bo ok 7,5 litra Oleju napędowego. przeglądy to jedynie okresowe co rok naprawy we własnym zakresie ale ceny części są WYSOKIE.
~Michał
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Niestety zużycie paliwa nie rozpieszcza średnio 9,5 litra. Części nie należą do najtańszych - sprzęgło komplet 1,5 tys. zł, hamulce (szczęki tarcze i bębny) 800 zł, pompa wody 300,00 zł, końcówka drążka 60 zł.
~voyager
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jak na takie gabaryty i niemaly silnik spalanie jest na dosc dobrym poziomie. W miescie przy normalnej jezdzie spali ok. 10 litrow ropy, na trasie spokojnie jadac mozna zejsc nawet do 7l.
~Hack
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Mogło by być lepiej, ale nie jest źle. W trasie do 7, a w mieście do 11. Nie należy przekraczać 120 km/h bo zaczyna chlać. Gabaryty robią swoje.
~Tomaso
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Jeżeli chodzi o spalanie to jest wręcz niemożliwe przy tej masie samochodu. Przeglądy w ASO tańsze niż w Peugeocie. Jednym słowem Wielkie, Tanie auto.
~tg- electrotech@o2.pl
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
nie można oczekikwać że będzie palił 5,5l/100km przy 2,5TD albo 6,5 przy 3,3V6 to ma maszę moc no i potrzebuje trochę zjeść
~DariuszM
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
dla mnie może być, chociaż wolałbym trochę mniej, z tego typu aut i tak jest dużo więcej z większym spalaniem!!!
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
ludze niesluhajcie co wiara gada mam voyagera 2,5td w trasie 7,2.tyle co golf 3 1,9tdi zadnej rewelaci biorac wage aut
Chrysler Voyager III Minivan