Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (53)

Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Mam ten samochód już ponad 10 lat i nie wiem czy tak dobry egzemplarz trafiłem czy po prostu jest tak dobry. Wymieniłem tarcze klocki rozrząd i filtry.W firmie mamy 20 samochodów nowe Vito T5 i pomimo róznicy wieku Voyek zawsze wygrywa a ma już 250 tys nalatane
3,2
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Może być ale to był samochód od nowości przezemnie używany i jeżdze nim do pracy nic nie wożąc strach pomyśleć jak by tak dać pracownikom na tydzień
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Bardzo go lubie mamy w domu 3 samochody myśli niemieckiej i ten wcale nie odstaje żona ma A6 z 2006 roku ja mam Chryslerka z 2001 i BMW 5 z 2006 roku i jak napisze że cała rodzina nasza nim najbardziej lubi jeździć to nie skłame.Jest to troche inne auto napewno wygodniejsze niż wspomniane audi czy BMW jest miękie duże i rodzinne mieszczą sie tu narty graty przy wyjeździe nad wode samochód którego nie kradną
~przemorz@post.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
I teraz pojawia się problem. A mianowicie jeździłem wieloma autami jak chociażby MB S klasa W140 i ten najnowszy(apropos to stara eska miała więcej miejsca ja ta nowa - nowa naprawde taka sobie), Nissanem primera tez nowka, honda preluda i civic, seicento, oplem vectra i innymi i chyba pozostane wierny na zawsze temu pojazdowi bo jest ZAJEBISTY. Jedyna ewentyalność to JEEP GRAND CHEEROKE albo BMW X5 ale zawsze już z CRD i nic innego.
~Krzyś 520i@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Silnik 2,5 CRD jest trochę za mały, ale i tak daje sobie rade z prawie 2-u tonowym samochodem. (Silnik)
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Jest wysoki a więc trochę nim buja ale ogólnie jest bardzo dobrze, wymieniałem kilka gumek i drążek kierowniczy 1 raz. (Układ jezdny)
~GIANNI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
NARAZIE NIE NARZEKALEM NA AWARYJNOSC.PRACUJE IDEALNIE.WYMIENILEM TYLKO ROZRZAD DWA LATA TEMU,ALE TO ZE WZGLEDU ZE GO KUPILEM. (Silnik)
~gregMA
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
trochę irytująca szczególnie w zimie jakość materiałów wykończeniowych wnętrza;
~mszafr@equus.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
To fajny wygodny rodzinny samochod, mimo kilku wad, uwazam, ze na rynku polskim najladniejszy i najlepszy w swojej klasie, dobra relacja jakosc/cena. To model na pewno duzo lepszy od poprzednika 2,5TD, ktorym przejechalem 120ys. majac sporo powaznych awarii
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
~Polaczek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Jak na taki duży samochód to super. Ci któży narzekają maja coś nie tak z głową. (Silnik)
Chrysler Voyager IV Minivan