Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (17) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
dwie rzeczy wentylator są dwa i jeden sie spalił kupiłem z obudową razem dałem za dwa 300 zł i pompo wtryskiwacz za 800zł ale chyba niepotrzebnie bo potem sie okazało że filtr paliwa był zapchany i cała naprawa by była 50 zł ale mechanik powiedział że ten jeden był slabszy ale pewnie to ściema bo co miał powiedzieć jak naciagnął mnie na tyle kasy
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
skrzynia kaplica wada fabryczna biegi nie wchodzą i hałasuje , tarcze prz 15 000 sie pokrzywiły bo jeździłem po deszczu ha ha , turbina cieknie ale nie ruszam bo sie boje , o pierdołach nie pisze bo po co
~voyager
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
jedna awaria komputera spowodowana przetarciem !!! kabla - 5 dni w serwisie zanim zdiagnozowano usterkę. innych poważniejszych usterek nie było - jestem I wł.: po 3 latach chłodnica klimy do wymiany
~Krzyś 520i@wp.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Trzeba uważać na paliwo, ja nalałem jakiegoś dziadostwa i poszły trzy wtryski , ale mogę mieć pretensje tylko do siebie. trzeba uważać co i gdzie się leje
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
amortyzatory musiałem wymienić, ale jeżdżę do pracy drogą wręcz poligonową. Miła niespodzianka to cena markowych amortyzatorów: 245 zł sztuka.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
wymieniłem tarcze bo sie pokrzywiły po wyjeździe z salonu , dokręciłem wtryskiwacz bo lał i tarcze sprzeglową bo sie skończyła
~STANI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
WYMIANA SPRZEGLA I LINKI SPRZEGLA ,NIE MOZNA DOSTAC LINKI Z REGULACJA A CENA W SERWISIE TO OK. 750 ZL STRASZNE.
~przemorz@post.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
60000 ponad w 11 miesięcy i nic kompletnie NIC. Tylko pokazuje sie na przeglądach co 15.000 i zmieniam opony z letnich na zimowe:)
~Adixon
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Dotychczas wymieniłem tylko 1 wtryskiwacz i sprężarkę klimy reszta to zwykłe naprawy.
~paweł
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
narazie tylko uszczelniacz tylny wału -koszt ok. 1300 a czeka mnie rozrzad koszt min 1500
Chrysler Voyager IV Minivan