Lista ocen Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW 2001-2008 (29) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Katastrofa nie kupować z manualną skrzynią mam od nowości mamy w firmie 20 samochodów ale ten bije wszystkie na głowe biegi wchodzą gorzej jak w Żuku i na wolnych obrotach strasznie hałasuje był w serwisie kilka razy ale z tego co mi pan powiedział ten typ tak ma i skrzynie to największy niewypał tego samochodu .w Suchednowie po Kielcami gość naprawia albo wymienia
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
tu nie ma rewelacji na 2 troch zgrzytnie ale po tylu latach sie przyzwyczaiłem i co ciekawe tak było od poczatku że po puszczeniu sprzegła troche halasuje łożysko docisku ale jak było tak jest samochód wysprzegla normalnie widac taki jego urok
~gregMA
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
komplet sprzęgła zmieniony 30000 km temu; irytujące odgłosy od strony sprzęgła chwilę od uruchomienia (przed wymianą też); olej w skrzyni zmieniony na ATF, efekt dużo lżejsza zmiana biegów mimo to czasami hacząca 1 - 2;
~GIANNI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
DALEM RAZ ZNAJOMEMU SIE PRZEJECHAC I NIESTETY SKONCZYLO SIE WYMIANA DRUGIEGO BIEGU.JAK DLA MNIE MOGLABY LZEJ CHODZIC.ALE OGOLNIE NIENARZEKAM.
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
najwieksza bolączka tego samochodu ale powiem tak malkontenci nie chcieli by tym jeździć ,ale jak ktos sie przyzwyczaji to potem tego nie zauważa
~mszafr@equus.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
najwieksza wada - biegi, 1,2 wchodza bardzo ciezko, zwlaszcza w niskich temp., glosna praca, wady nie do przyjecia w tej klasie samochodu
~przemorz@post.pl
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
To jedyna rzecz którą należy udosonalić-przy zimym aucie nie jest łatwa zmiana biegów szczególnie z 2 na 3 i spowrotem.
~STANI
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
SPRZEGŁO PORAZKA TWARDE JAK KAMIEN NOGA MI WYSIADA ZMIANA BIEGÓW TRAGICZNA I REDUKCJA TEZ.
~Adullla
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Manual, biegi wchodzą elegancą pomimo że niektórzy piszą inaczej
Dziennik kosztów dla Chrysler Voyager IV Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
~Polaczek
Minivan 2.5 CRD 143KM 105kW
Dobre krótkie przelożenia. Mogli zadbac o estetykę dzwigni zmiany biegów :)
Chrysler Voyager IV Minivan