Lista ocen Citroen AX (387)

4,1
~Mariusz
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Doskonały !!! Mało palił, elastyczny na miasto spoko, na trasy to brakowało mocy żeby np. wyprzedzić tira na dwupasmówce który jedzie 90 km/h- w takich wypadkach trzeba 2 razy pomyśleć zanim się weźmie za ten manewr.Jak się rozkulał to na autostradzie szedł 130, ale tak to 110 km/h mu wystarczyło, przy większej prędkości już było go \"czuć\". W mieście Wawa w zimę na krótkich trasach(8km)spalał 5,6l ON,jak żona pracowała za miastem i była... (Silnik)
~Tomek_taxi@wp.pl
Hatchback 1.1 60KM 44kW
Citroen ax jest niczym nie wyróżniającym się, tanim autkiem , które potrafi solidnie przyłożyć 170 km/h i 12 s do setki z silnika 1,1 to dużo. Jeżeli zadbasz o niego odwdzięczy ci się bezawaryjną jazdą oraz niskim zużyciem na paliwo 5 litrów na setke. Dla mnie jest autem doskonałym nigdy go nie sprzedam!!
3,6
~pawicz@poczta.onet.pl
Hatchback 1.1 54KM 40kW
Porównująć do malucha którego miałem - wygodne auto i naprawdę rzadko coś w nim sie dzieje i ma bagaznik, w maluchu non stop awarie. Miałem tez opla kadeta, awarie rzadko się w nim zdarzały zawieszenie w oplu było twardsze, bagaznik przeogromny (kombi) i tego mi brakuje w AX-sie. AX równie rzadko sie psuje, w zasadzie leje benzyne i jade, siedzenia sa w nim niewygodne, po dłuższej trasie plecy mają mnie w dupie i bolą, ale to tylko miejskie...
~parapiet
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
Silniczek diesla, pracuje bardzo adnie, jest dynamiczny. Fakt że trzeba mu dawac na obroty, ale jest wtedy elastyczny. Milo sie jedzie, choć na zewnątrz troche kanciaty, to można go pokochac :) w srodku brak wrazenia ze jedzie sie takim malym autkiem, jezeli jestes za kierwonicą. Inne miejsc znacznie gorzej :) (Silnik)
~Michał
Hatchback 1.0 50KM 37kW
wypada duzo lepiej niz fiaty z tamtych lat a jest znacznie tanszy. dostepnosc czesci rowniez wieksza i ceny niskie. pozytywnie zaskoczy nie jednego!KUPUJCIE:)
~plus84@poczta.onet.pl / tomek
Hatchback 1.5 D 54KM 40kW
ekonomia tego pojazdu jest tak zaskakująca i przyjazna dla portfela że niema co nażekać - może auto wygląda dziwnie ale są i tacy którym się podoba, na początku go nie lubiłem teraz go uwielbiam!!!
1,9
~jhvjhgh
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Nie polecam sie wybierac sie tym samochodem poza miasto. To samochod dla majsterkowiczow. Zanim go kupilem nawet nie zdawalem sobie sprawy ze auto jest zbudowane z takiej ilosci elementow. Moje przygody z tym autem zasluguja na utrwalenie ich na kartkach grubej ksiazki. Auto wykonane bardzo tanim kosztem ze zlych materialow, troche ma za malo sztywna konstrukcje nadwozia co budzi obawe co stanie sie stanie w przypadku wypadku.Zawieszenie AX-a...
2,7
~kazp@tlen.pl
Hatchback 1.4 67KM 49kW
Najgorszy pojazd pod sloncem.Moze udana koncepcja auta ,ale fatalne wykonanie, nadptrzecietna usterkowosc. Pamietam moje wypady za gr anice i zwiazane z tym problemy-byly zawsze.To auto to wyjatkowy niewypal Zakladajac ze wszystkie auta bylyby tak zle jak ten egzemplarz na pewno bardzo przekonywujaca bylaby rada by korzystac z panstwowych srodkow komunikacji.
~Musicofspheres
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Tanie, ekonomiczne i nawet ładne autko służące nie tylko do tanich dojazdów do pracy, ale i nawet na wypad do Zakopanego.
4,1
~sajko@sezam.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Za ta cene samochodu dostajemy super auto do codziennej jazdy. Ja sie nie chce z nim rozstawac. Ostatnio zamontowalem centralny zamek i elektryczne szyby, wiec czuje sie w nim jak w domu. Polecam to autko goraco!