Lista ocen Citroen Berlingo I (169) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
Samochód był kupiony w dobrej promocji Citroena, powiem szczerze, że uważam, że jest on najlepszym samochodem w swojej klasie i pokonuje nawet swojego brata bliźniaka-również francuza, bo ma on lepsze wyposażenie, którego nie ma nawet w opcji u konkurentów.
~zagozdzinskijan@wp.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Warto kupic ten pojazd po przebiegu okolo 80.000 tys od pierwszego wlasciciela jako auto osobowe w dotychczasowej eksploatacji jako dostawcze za niewielkie pieniadze bo trzeba w niego duzo doinwestowac jesli brak kompletu wpisow w ksiazsce serwisowej
~Juliusz.Janowiak@arctic.paper.com
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Mój był kupiony w 2004 a wyprodukowany w 2003, bardzo ubogo wyposażony, więc cenę miał korzystną, ale wyposażenie wyjątkowo "surowe" - tylko 1 poduszka powietrzna i wspomaganie układu kierowniczego (diesel- po prostu konieczne), nic więcej.
~MaReK
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Dużo inwestowania w części i naprawy, dużo drobnych usterek, które irytują, chcę sprzedać mój egzemplarz bo mam już tego dość ale żal mi włożonych w niego pieniędzy i sił co jest niewspółmierne do ceny za jaką muszę go sprzedać
~Arturro
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Jak na samochód 13 letni, który miał przejechane 240000 km po naszych pięknych drogach, w środku nic nie skrzypiało ani nie odpadało. Jedynym mankamentem jest to, że samochody z tamtych lat są słabo wyposażone.
~kov
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Dałem za niego 8 tys. Najdroższa naprawa to 500 zł za opony i 400 za ustawienie zaworów (słabo palił w zimie, okazało się, że słabe sprężanie, po regulacji pali za pierwszym razem w największe mrozy, podstawa to dobry akumulator).
~cypher81
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Nie powiem - ogólnie na plus. W miarę tanie auto, pakowne i dlatego też zdecydowaliśmy sie na nie. Na wakacje jechaliśmy z dziećmi, ich górą rupieci i wózkiem którego nawet nie składałem pod tym względem bomba.
~steffan
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
świetne możliwości przewozowe, dobra trakcja i dynamika [NIE dla słabszej benzyny i starego diesla!!!]. w lepszej wersji naprawdę - prawdziwy van w połowie ceny. Tyle że wyrwać na niego dziewczyny raczej trudno... ;)
~Piotru$
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Co do ceny to zalezy...Biedny sobie nie pozwoli ,a bogaty kupi sobie "cos innego ..." ,a nie Citroena.Samochod dla sredniej klasy.Mysle ,ze nie urazam kogos. Niestety bez pieniedzy nie ma nic za darmo!
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo I
6,8
8,2
~Leszek
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Super autko za rozsądne pieniądze.Mój egzemplarz z 11/1998 kupiłem 02/2001 za cenę 25 000zł. W cenie lakier metalik,bagażnik na narty, alufelgi, zimówki na felgach stalowych.Naprawdę auto warte polecenia.