Lista ocen Citroen Berlingo I (169) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~krzyk_tbg@buziaczek.pl
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
nie posiadam klimy i ABS ale dwie poduszki, elektryczne szyby, inne zalety, doskonały silnik uzupełnia braki jakie powinien posiadać za tą cene
~zembok@hoga.pl truckmania www.truckmania.prv.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
przywieziony egzemplarz z zachodu mozna kupic jush za ok. 30tys. zl. z bardzo dobrym wyposazeniem. Uwazam ze nietrzeba sie zastanawiac tylko kupwac!!!
~DarQ_
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
nie znam obecnej wartości rynkowej jednak sądzę że za tą kasę lepszego dostawczaka nie dostaniecie a przecież to to samo co partner ;)
~JS (43lata)
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Choć moje auto w zakupie było najtańszą wersją w 2005r. , to w przełożeniu na jego jakość i tak za drogie; po prostu MADE IN CHINA
~Maciej
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
jako nowy kosztował ok. 50 tys. netto. Miał klimę, elektrykę, ABS i 2 poduszki. Dodatkowym atutem było 5 drzwi
~Gomirek
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
11 letnie BErlingo kosztuje mnie taniej w utrzymaniu niż 6-letnie , chyba francuskie pozostały tylko znaczki logo...
Mikrovan 1.8 D 61KM 45kW
Za tą kase nie wyobrażam sobie fajniejszego auta. Przyjemnie sie jezdzi, ładne i dotychczas bez protestów zasuwa aż miło.
~Wojtas
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Za przyzwoite pieniądze dostajemy kawał bardzo dobrego samochodu... Polecam go przede wszystkim rodziną jak i małym firmą...
~lucik
Mikrovan 1.9 D 68KM 50kW
i znów się potwierdziło jaka cena taka jakość ...u konkurencji taki sam model kosztuje ok 15 000 zł wiecej i chyba wiem dlaczego....

Usterki Citroen Berlingo I

Citroen Berlingo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bebzonio
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
kupowałem jeszcze przed Unią,, przepłaciłem troche, obecne relacje są korzystne do kupna , do sprzedaży niekoniecznie