Lista ocen Citroen Berlingo I (169) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 260 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Robert
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
może nie byłbym tak upierdliwy, ale mam jeszcze Toyotę Jeżeli kotoś chce kupić takie auto to niech się modli o dobry egzemplaż podobno takie się czasami pojawiają.
~robren
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Można rzec tak wiele za tak nie wiele jeśli chodzi o walory użytkowe . Silnik powinien być HDI - wolnossący jest za slaby. Brak jeszcze jednego - Prezencji...
~Bejo
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Pozytywne zaskoczenie. Zapłaciłem więcej niż za jakieś truchło ale dostałem to za co zapłaciłem. Kto pisze, że to złomy to znaczy, że złoma kupił.
~PiotrWN
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Jakościowo samochód jest naprawdę pancerny, cena - nie wiem ile teraz chodzą te samochodziki, ale jako nowy nie był drogi w stosunku do konkurencji.
~szefu
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Trudno powiedzieć czy kupie jeszcze jakiegoś francuza, raczej będę rozglądał się za jakimś niemcem lub fiatem, tanie części + podobna awaryjność.
~kuirer
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
hmm jak jezdzile na gwaracji do serwisu to cenny starszne ale jak sam sobie juz po gwarancji zrobie to okej czesci w przyzywoitej cenie mozna dostac
~mat
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Auto zostało zakupionwe w salonie i takiej ceny za nie bym nie dał obecna cena rynkowa jest przyzwoita i myślę ,że jest to niezły wybór
~kami
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
przy porównywalnych samochodach i podobnym wyposażeniu inne wychodziły drożej,a jeśli chodzi o jakość, to jest do przyjęcia, tylko te fotele mogli by poprawić
~SERWISANT GA
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
Za dużo trzeba dopłacać za akcesoria (bagaznik dachowy itp.) generanie Citroen sobie nieźle liczy za każdy dodatek, ale poza tym można przeboleć.
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo I
6,8
8,2
~Kristofore
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
fajne autko zarówno rodzinne jak i do pracy ,za stosunkowo niewielkie pieniądze.Aha i po pięciu latach ciężkiej pracy, odpukać, jeszcze niechce rdzewieć.