Lista ocen Citroen Berlingo I (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 266 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek wojwal@vp.pl
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
mam wersję z przeszklonym dachem-dodatkowe schowki w suficie, duży podwieszany z tyłu,schowki w podłodze, pod siedzeniem, duży bagażnik, mały minusik to dość ciężkie siedzenia
~bebzonio
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
kierownica ,siedzenie kierowcy, dżwignia biegów,przełączniki ergo super, radio tak sobie, a popielniczka FATALNI, z tyłu też brak popielniczek.Ale może mam taki typ(belgijski
~PRODRIVE
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Jak na auto dostawcze nie ma co wybrzydzać wszystko pod ręką miejsce na radio mogłoby być wyżej w większość wyświetlaczy problem z ich odczytaniem przez kierowcę
~Juliusz.Janowiak@arctic.paper.com
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Żadnych rewelacji, ale wszystko na właściwym miejscu i w zasięgu ręki. Zbyt miękki przełącznik świateł - przy próbie "mignięcia" najczęściej się włączają drogowe.
~DarQ_
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
wszystko pod ręką, masa schowków, czasem sam zapominam co gdzie mam ;) Jako fajną rzecz podam zasłonę na radio- zamykamy w sekundę i nie kusimy złodzieja ;)
~cypher81
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
No niestety wszędzie daleko. Otworzyć szybę - daleko, zgłośnić radio - daleko, włączyć klimatyzację - daleko. To nie jest atut tego auta.
~benek41404
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Wszystko na swoim miejscu (jak na samochód z 2000r) nawet nie przeszkadza że szyby elektrycznie opuszczane uruchamiane są na desce rozdzielczej.
~velbon
Mikrovan 1.8 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu. Co prawda przelaczniki od el. szyb moglyby byc na drzwiach, a nie na srodku pod radiem, ale to kwestia przyzwyczajenia.
~prochnik
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Mam wersje multispace , mnóstwo schowkow , tatwo skladane tylnie fotele , rozsuwane boczne drzwi , prosta deska rozdzielcza ,ogólnie to fajnie :)
Dziennik kosztów dla Citroen Berlingo I
6,8
8,2
~Zielonogórzan
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
Rewelacja, idealne rozwiązanie półka z przodu nad głową. Schowki w podłodze z tylu, schowek z przodu jest spory w porównaniu do nowego Berlinga