Lista ocen Citroen Berlingo I (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 266 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pressing@poczta.onet.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
siedzisko wykonane jest z gąbki która pęka przy częstym wsiadaniu i wysiadaniu szczególnie od strony kierowcy po 5 latach do wymiany oba fotele,
~dominik@paluki.tygodnik.pl
Mikrovan 1.4 75KM 55kW
1) Zaleta: dzieci nie otworzą tylnych drzwi. Wada: nikt, kto nie zna wozu (np. autostopowicz) nie otworzy tylnych drzwi. 2) Pedał gazu za wysoki.
~d210561w@tlen.pl
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Siedziska foteli przednich troche za krótkie. W moim modelu brak możliwosci rozłożenia foteli przednich do pozimu i w konsekwencji niewygodne spanie.
~AngryCBR
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Wszystko pod ręką. Półka nad szybą bardzo się przydaje, a schowki w podłodze pod nogami pasażerów to genialna sprawa.
~użyszkodnik
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
Regulacja kierownicy w jednej płaszczyźnie. Dobry dostęp do schowków. Wszystkie przełączniki pod ręką. Niczego nie trzeba szukać.
~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Generalnie wszystko jest pod ręką choc nie ma tego wiele. Fajne przydatne schowki pod siedzeniemi, w podłodze nad drzwiami itp.
~chrust
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Może być. Co ważne nic się nie popsuło przez 270000 km. Plastiki lepsze niż w vw transporterze - wiem bo też mam.
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wszystko dobrze rozmieszczone, za wyjątkiem przycisków do szyb, trzeba się wychylić, żeby dostać się do przycisku okna pasażera.
Mikrovan 1.8 D 61KM 45kW
Jak pisałem - na dłuższe trasy fotele może nie super, ale nie jest źle. Volvo to nie jest ale i nie kosztuje tyle.
~Wojtas
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Spora... chociaż brakuje mi tylnich drzwi przesuwnych (niedopatrzenie przy kupnie)... tak jest nawet nieźle...