Lista ocen Citroen Berlingo I (163) - Ergonomia

Na liście zabraknie 266 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rubitek@poczta.fm
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Mam grzane fotele z podlokietnikami, 4x PP, klime. Duzo funkcjonalnych schowkow, fajna polka nad przednia szyba na ktorej lezy Cb radio, atlas,rolka recznika papierowego, torba na zakupy. W drzwiach kierowcy i pasazera duze kieszenie, mozna wlozyc nawet butelke pet 1,5l,
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Wszystko co ważne w czasie jazdy jest pod ręką. Siedzenia mogłyby być lepsze tzn. lepsza regulacja nachylenia siedziska i podparcie lędźwiowe.Plastyki mogłyby być lepszej jakości tz. bardziej miękkie bo patrząc na nie, to wyglądają tak jak plastykowa walizka na wiertarkę.
~bartek
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Bez zastrzeżeń. Nie mam pewnych udogodnień, w które warto by było wyposażyć auto, no ale kupowałem używkę. teraz zwrócę na to uwagę. Poza tym ergonomicznie - kapitalny. No, może radio jest za nisko. Ja wetknąłem w tą dziurę wyżej, tuż obok nanwiewników.
~Danc
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
Za kierownicą siedzi się wygodnie. Z tyłu troszkę gorzej, bo nie ma gdzie schować nóg, a oparcie ma w moim odczuciu zły kąt. Kanapa tylna składają się szybko jednak przy nieuwadze można uszkodzić nimi poszycie tylne, przednich foteli.
~Grzesiek
Mikrovan 1.9 D 70KM 51kW
ocena lekko na wyrost, co nie zmienia faktu że bardzo dobrze urządzono wnętrze pod względem ilości i dostępności schowków i półek oraz obsługi samochodu; jeden mały minus - brak dobrego miejsca na położenie telefonu komórkowego
~andrzej
Mikrovan 1.6 HDi 90KM 66kW
DLA MNIE IDEALNA POZYCJA ZA KIEROWNICA I CO WAZNE LATWE WSIADANIE I WYSIADANIE ,SWIETNY PILOT OD RADIA POD KIEROWNICA I PRZYDATNY PODLOKIETNIK,MASA SCHOWKOW,TROCHE BRAK REG. LEDZWIOWEJ I SWIATLA W SCHOWKU
~mnemonick
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
auto stworzone z głową, wygodne fotele, wszystko pod ręką, mnóstwo miejsca, łatwa aranżacja miejsca, polecam sterowanie radia z kierownicy, jedyny minus to umieszczenie sterowania szybami(do przyzwyczajenia)
~Bejo
Mikrovan 1.6 16V 109KM 80kW
Włącznik klimatyzacji można pomylić z innym włącznikiem, sterowanie szybami - powinno być na drzwiach - poza tym jakichś większych uwag nie mam - projektowany był przecież w 2003 roku.
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Bez zarzutu. Czasami spędzam w tym aucie długie godziny jazdy(ok.10-12) i po wyjściu nie czuje sie zmęczenia(w tym ok. 1-2przerwy po ok. 5 minut). Tak chyba powinno byc, co nie?
~radziej_s
Mikrovan 2.0 TD 115KM 85kW
schowki, pólki, siateczki, szuflada pod fotelem, sterowanie radia przy kierownicy, uchwyty na kubki i butelki to wszystko sprawia że jazda się uprzyjemnia - wszystko pod ręką.