Lista ocen Citroen Berlingo I 2.0 HDi 90KM 66kW 1999-2008 (16) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~redek
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Miałem go pół roku i całe szczęście znalazłem na niego kolejnego naiwnego. Jeździłem 2.0 HDI 90 KM z roku 2003. Z wyglądu super i na tym kończą się jego atuty. Cieknąca przekładnia kierownicy, po jakimś czasie wywaliło pompę wspomagania, tylna belka - regeneracja, problemy z elektryką - samoczynne wyładowywanie się akumulatora (zwarcie w tylnej wycieraczce), problemy z centralnym zamkiem (mimo, że fabryczny), problemy z klimą, spryskiwaczem...
~GREGORIUSS
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Problemy z otwarciem drzwi przesuwnych od środka , trzeba użyć większej siły nacisku(kobiety i dzieci mają problemy)Przy składaniu tylnych foteli wystające części z nich przebijają tapicerkę tylnych foteli.Trzeszczące i denerwujące (przynajmniej dla mnie) odgłosy z tylnej kanapy jak nikt na niej nie siedzi, a gdy jedzie się na w miarę równej nawierzchni. Przydałyby się większe koła. Mało ciekawy tył auta(nowsze tylne lampy nadają autu...
~Berlingo23
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Narazie nic po częściami eksploatacyjnymi nie wymieniałem, wadą jest na pewno koło pasowe, u mnie wytrzymało 150 tys. km, ale wymiana 175 zł więc uznaje, że każdy samochód ma jakies wady i ta można mu wybaczyć. A i jeszce EGR, ale da rade zrobioć to bez żadnych kosztów. Poza tym jest bardzo czuły na spóźnione wymiany, zwłaszcza filtra paliwa, jeśli się go nie wymieni silnik moze wchodzic co jakis czas w tryb awaryjny.
~Maciek - bondkk1@wp.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
problem z mechanizmem przedniego fotela kierowcy - nie odbija sprężyna pod fotelem - nie da się przsunąć fotela nie łączy kostka od poduszki powietrznej trzeszczą strasznie tylne drzwi zamykane klimatyzacja niesamowicie brzydko pachnie stuki stabilizatorów - koszt kompletu pożądnych około 140zł podczas otwierania pilotem uruchamia sie na chwilę tylna wycieraczka
~macians, bondkk@wp.pl
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Nie łączy kostka pod fotelem kierowcy od poduszki Wycieraczka tylna uruchamia się podczas otwierania pilotem auta Spalona jedna świeca żarowa, wymieniłem komplet przy 90tys. km. Śmierdząca klimatyzacja ale to raczej moja wina, bo żadko używamy jej. Gwizd w tylnym tłumiku przy 2500 obr bardzo denerwujący
~adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
samochód miał wymieniane zawsze wszystko na czas tzn filtry klocki tarcze i inne drobiazgi. Najcięższa usterka to po przejechaniu cwierc miliona km uszkodzony amortyzator warte w komplecie 300zł(kyb)
~gandalf
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
Co tu dużo mówić. Siadam, tankuję, wymieniam olej i filtry co 20.000km i jeżdżę, jeżdżę, jeżdżę i dla odmiany jeżdżę. Czego więcej oczekiwac od auta? żeby każde autko tak chodziło,życzę każdemu.
~martinez85
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
czytałem inne opinie i śmiało mogę stwierdzić że mój egzemplarz jest bardzo niezawodny, z wszystkich wad i usterek jakie się doczytałem to szwankuje mi tylko centralny
~bossman
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
O niezawodności już w sumie wspomniałem, poza tym mnóstwo plastików które odpadają, pokrywa bloku silnika jest jakaś plastikowa, co chwila zaczepy się łamią.

Usterki Citroen Berlingo I

Citroen Berlingo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Adssenbieli
Mikrovan 2.0 HDi 90KM 66kW
właściwie poza eksploatacyjnymi rzeczami nic się nie działo - w zimie padł podgrzewacz paliwa za 100zł oryginał i tyle