Lista ocen Citroen Berlingo II (63) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Najlepszy stosunek jakości i ceny na rynku. Nigdzie nie otrzymamy tak wiele za tak niewiele. Jeśli ktoś szuka komfortu niech rozgląda się za kombi. Jeśli natomiast szukasz samochodu, którym w niedzielę pojedziesz do kościoła, w Lipcu na urlop, a w listopadzie przewieziesz dwie palety płytek do remontu łazienki( tak w tym samochodzie mieszczę się dwie Euro palety) to kupuj Berilngo. Nie polecam ładować jednak więcej niż 400kg. Do tej wagi...
~JAREK I ANETA
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
BYŁOBY SUPER GDYBY NIE TE PRZEGLĄDY MIAŁEM KIEDYŚ STARA WERSJĘ FILMU \"TANGO I CASH\" I TAM K. RUSSEL POWIEDZIAŁ \" TO WSZYTKO... TO... JEDNO WIELKI PIE.... OSZUKAŃSTWO\" I TAK Z NIMI JEST,A NO I KONTAKT Z CITROEN POLSKA \"NIC NIE WIEM MY TYLKO REALIZUJEMY WYTYCZNE CENTRALI CITROENA\" REASUMUJĄC NIE MA CO KUPOWAC NOWYCH SAM.!!!!!!!!! A JEŻELI JUŻ TO WARUNKI GWARANCJI I PRZEGLĄDÓW TRZA MIEC NA ODDZIELNYM DOK. Z ICH PIECZATKAMI A WTEDY T0 TY...
~Bernard
Van Long Facelifting 1.6 HDi 92KM 68kW
Stosunek jakości do ceny bije wszystkie inne dostawczaki. zarówno wyposażeniowo jak i wielkością przestrzeni łądunkowej, funkcyjnymi rozwiązaniami jak np. przedłużenie części ładunkowej do 3 m jest w standardzie co prawda tak jak w kangoo ale juz caddy to opcja a citan to już totalna porażka w całokształcie. mamy też fotel składany do góry co daje przestrzeń w części pasażerskiej na jakąś paczkę czy cos bardziej fantazyjnego
~Jędker
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Firma kupiła kilka takich samochodów i podobno zapłaciła za sztukę 50 tys. zł. Za tą kasę wydaje mi się opłacać. Samochód ma na wyposażeniu climatronik, tempomat, wbudowaną nawigację, zestaw głośnomówiący (przydatny bajer), ogólnie jest to bogata wersja. Na stronie citorena, w jego konfiguratorze, w tej specyfikacji samochód wyceniali na 97 tys., na allegro można było spotkać oferty dilerów za 67 tys.
~lukas_t1@wp.pl
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Oferta Citroena w porownaniu do Peugota okazala sie fenomenalna (swoja droga nie rozumiem dlaczego to samo auto moze sie różnić ceną o 5 tysiecy) za nowe auto z bajerami (klima, wieksza ladownosc, fotel extenso, schowki dodatkowe, radio MP3 z pilotem, czujniki cofania, dywaniki itd) zapłaciłem po negocjacjach 48brutto konkurencja byla daleeeeko w tyle, jak za tę cene i ten rabat uważam że oferują sporo
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Samochód bardzo dobrze wyposażony. Klimatyzacja aut. dwustrefowa, tempomat z ogranicznikiem, czujniki parkowania, elektryczne podgrzewane i składane lusterka, rolety w tylnych oknach, 3 niezależne fotele z tyłu, Hill holder. VW caddy z takim wyposażeniem i silnikiem był ponad 20 tys zł droższy. Kupując 2 razy VW Masz 3 Citroeny
~don
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Wkurza brak mozliwosci sluchania radia na postoju (tryb eco wylacza), Lusterko kierowcy zmienione po roku i znowu sie dunda!!!, filtry kabinowe po 1 nie 2 a jeden a do tego wymiana to dramat!!! Co za chuj to projektował!!!!????
~trelek
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 100KM 74kW
Myślę że jak najbardziej ok. Za cenę 63000 zł dostajemy diesla tylko szkoda ze skrzynia 5 biegowa. Warunki kredytowe były bardzo przyzwoite za wpłatę 60% dostajemy kredyt na pozostałe 40% tzw 0%. Czego próżno szukać u konkurencji!
~Mariusz D
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Uważam, że za te pieniądze jak najbardziej się opłaca. Nie jest to Mercedes, BMW czy AUDI ale przyjemnie się go prowadzi i jest mega użytkowy. Cena niższa niż Peugot a w zasadzie samochód ten sam. Polecam.
~Ppicollo
Combi Facelifting 2015 1.6 BlueHDi 120KM 88kW
Początkowo przy zakupie zastanawiałem się na VW CADDY, ale cena za podobnie wyposażony egzemplarz to 30-40 tys więcej Także uważam, że w tej cenie zakupu, można wybaczyć delikatne niedociągnięcia.