Lista ocen Citroen Berlingo II (70) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 43 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Makintosz1508
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
Buja. Buja jak moim focusem z przed lat, który jak się z czasem okazało był prostowany po kasacji w belgi :). Co mile zaskakuje to układ kierowniczy. Po jeździe testowej spać nie mogłem, za lekko, na autostradzie myślałem-oj będzie nie dobrze. Gdy przyszło co do czego, super, wspomaganie zależne od prędkości-bravo to działa!
~KIM Colviek
Combi 1.6 HDI 92KM 68kW
rzuca autem jak diabłem po pustym piekle, wali coś w zawieszeniu, byłem w serwisie dalej wali, kolejna wizyta troszkę lepiej ale stuka prawdopodobnie amortyzator, będę męczyl serwis do skutku. tyłem auta rzuca na zakrętach, powyżej 90km/h jazda staje się niebezpieczna, dodam że mam jumpera i jestem z niego bardzo zadowolony
~lodz666
Combi 1.6 VTi 95KM 70kW
Niespodziewanie dobrze. Mimo wysokości nieźle zachowuje się na zakrętach. Nie ma już na szczęście typowej belki skrętnej więc problem francuzów zniknął. Hamulce tarczowe przód/tył działają bardzo dobrze. Nieco wyższe zawieszenie niż osobówek daje komfort bezstresowego przejeżdżania nad polskimi dziurami.
~bEZMITu
Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW
Przy takim demonie prędkości ma sportowe nastawy:) Tak na serio to jest dobrze. Wybiera dobrze dziury, i jest komfortowo nawet na dużych nierównościach. Prowadzi się dobrze, choć ciasne zakręty nie są jego ulubionym środowiskiem. Potrafi się wychylić w zakręcie, ale nie szlifuje lusterek o asfalt.
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Samochód prowadzi się pewnie. Wersja XTR jest wyższa o 15 mm o pozostałych co czuć w szybkich zakrętach. Jeździłem wersja mulispace gdy dostałem ja jako samochod zastępczy i prowadzenie było jeszcze lepsze. Świetnie działa układ kierowniczy z progresywnym wspomaganiem kierownicy. Super sprawa.
~Słowik
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Od kiedy założyłem na lato 17" felgi z oponami 225/45/17 Conti Sport Contact 3 auto zmieniło sie nie do poznania. Prowadzi się znacznie lepiej, komfort w ogóle się nie pogorszył a nawet zawieszenie pracuje z większą kulturą, no i wygląd zyskał, także polecam!
~Andrew
Combi 1.6 VTI 120KM 88kW
Nie mam doświadczenia w samochodach o takiej budowie.Wszyscy straszą waleniem z przodu i z tyłu.Na razie ok.i niech tak zostanie.Ponoć od 2011 zawieszenie poprawiono,głównie chodzi o prawego mcphersona czy coś tam.Sorry ale nie chce mi się sprawdzać jak to się piszę.
~Red
Combi 1.6 HDI FAP 110KM 81kW
Zawieszenie hałasuje. Tłucze zarówno przód jak i tył. W pewnych sytuacjach mam wrażenie jak gdyby koła z jednej strony samochodu traciły kontakt z podłożem. Są zawieszenia lepsze i gorsze ale takich odczuć nie miałem w żadnym z innych samochodów
~Lewsey89
Combi Facelifting 1.6 HDI 112KM 82kW
Wszystko ok. Nic się nie zmieniło. Progresywne wspomaganie działa super. Należy pamiętać, że samochód jest stosunkowy wysoko zawieszony, w szczególności wersji XTR +15mm. Nie ma cudów nie klei się do zakrętów jak BMW X6M.
~Łukasz K.
Van 1.6 HDI 92KM 68kW
Do układu jezdnego zaliczę układ zawieszenia. Słabo to mało powiedziane - dbam o auto, mam je prawie 2 lata i 36k km, gdy miałem 5 000 km zaczeły pukać gumy drążka, cicho robi sie dopiero gdy auto jest dociążone choć w połowie.