Lista ocen Citroen BX Kombi (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Borpost
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Aż dziw bierze, że tak doskonały samochód może tak mało kosztować!!! i że ludzie wolą kupować niemieckie zardzewiałe graty w tym samym wieku za kilkakrotnie większą kwotę. Nie wspominając o nieporównywalnej komforcie jazdy po polskich drogach. Dodać należy brak rdzy w tak starym samochodzie, co zawdzięcza podwójnie ocynkowanej karoserii, wielu plastikowym elementom i świetnemu zabezpieczeniu przeciwkorozyjnemy
~Maciej K.
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Mimo, że uważam, że w auto kupione za ok. 3000-4000PLN trzeba dołożyć ok. 10000PLN, aby jeździć na wpół nowym autem, to jest to i tak rewelacja, bo za ok. 13000-14000 mamy wspaniałe auto, które oferuje bardzo dobry komfort jazdy, nie cieszy się wzięciem u złodziei, no i nie wygląda tak pospolicie jak reszta Golfów i tfu...Fabii.
~wojtek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Za 3000 zł można kupić go w świetnym stanie. Można również za mniej w stanie kiepskim. W obu przypadkach będzie jeździł, ale jeśli oczekujemy czegoś więcej to lepiej nie oszczędzać przy kupnie, bo później wydamy na naprawy. Pod każdym względem lepszy od golfa, a cenę ma zdecydowanie niższą.
~maciek
Kombi 1.6 94KM 69kW
auto za cene malucha w kiepskim stanie o komforcie aut klasy średniej wyższej, podstawą jest jednak ogólny koszt napraw i innych kosztów eksploatacji jakie trzeba ponieść - ale to już zależy od danego egzemplarza do tej pory oceniam na 4.
~Piotrek
Kombi 1.9 4X4 122KM 90kW
Najtańsze auta w swojej klasie w zakupie. W częściach porównywalne z innymi. Niestety naprawa zaniedbanego egzemplarza może przekroczyć wartość samochodu i to sporo. Aby dowiedzieć się więcej o tych samochodach polecam www.citroen.autko.pl/
~Agrowczas
Kombi 1.4 72KM 53kW
ja swojego kupilem za 3.500 zł włożyłem w naprawy 8.000 zł i napewno nie zaluje.. mam auto jak nowe. Wygodne i bezawaryjne. Długie trasy które robie zawodowe mijaja mi szybciutko i bez wyraznych oznak zmeczenia... Polecam
~Mateusz.P
Kombi 1.4 72KM 53kW
Za taką cena tak wygodnego samochodu niedostaniesz koszty utrzymania niskie auto wytrzymało no i bezpieczne co wloisz fiata cieńkiego czy bx??? a cena podobna
~Bako
Kombi 1.9 RD 64KM 47kW
Przy niskiej cenie, (szczególnie w porównaniu do niemieckiej konkurencji) cechuje się nieporównywalnym komfortem i jest ekonomiczny.
~Andrzej N. Citroen Bx 19 TGD Evasion.
Kombi 1.9 D 69KM 51kW
Daję 5 bo za nie duże pieniądze można kupić dobry i trwały samochód odporny na rdzę i Polskie drogi (polubisz nasze drogi).
~kiomek@interia.pl
Kombi 1.6 94KM 69kW
Dwa-trzy razy tańszy od innych aut tej klasy z tego samego rocznika, a często lepiej wyposażony i zdecydowanie bardziej komfortowy
Citroen BX Kombi