Lista ocen Citroen C15 (119)

~Funman
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
szczerze balem sie kupic c15 bo to wyglad ma hmm i citroen ale szczerze milo zaskoczyl mnie ten samochod mam go 7 lat kupilem lekko uszkodzony jako 1 roczny i nigdy mnie nie zawiodl
~endykaco@wp.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
bardzo dobry silnik,jak na mala moc zadziwiajace osiagi (Silnik)
4,1
~greg
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
dostawczy a latwo wszedzie mozna sie wcisnac,jezdze z nim kumplem na zmiane (hehehe) i stad ten przebieg
2,5
~w
Furgon 1.9 90KM 66kW
samochód jest typowym wołem roboczym z bardzo trwałym silnikiem który jak na auto dostawcze jest dosyć dynamiczny ale mało elastyczny. cała reszta to bardzo toporne wręcz ciosane siekierą wnętrze i karoseria ,żle spasowane elementy które skrzupią w czasie jazdy,dalsza trasa tym autem to coś dla twardzieli.
3,1
~stasiek
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
W zimie zimno ,bez dobrego nawiewu na szyby ,ogrzewanie gorsze niż w maluchu. (Wentylacja i ogrzewanie)
3,1
~rataj
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jak miałem poloneza to po pracy maska w górze i zawsze coś było do roboty citroen 7 tyś i maski nie podniosłem do gory strasznie nudny jest mam go 3 mieś mało moge o nim powiedzieć ale polonez trak przynim to muł
3,7
~greg
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
Dżwignia zmiany ma duże skoki ,no i z precyzją wybierania tak sobie (Skrzynia biegów)
~kornikj23@tlen.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
ten jest dwuosobowy ma gródź i czasami nie widze co z tyłu po prawej stronie (Widoczność)
~renegat
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
fajna popielniczka, uwaga daje się wywalić kiedy połna petów a masz zabrać kierownika (Bezawaryjność (drobiazgi))

Usterki Citroen C15

Citroen C15 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~biuro@herbirol.com
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Witam Szukam bokow do drzwi citroena c15, chodzi mi o obicie drzwi od srodka, lub same kieszenie drzwiowe, nowe lub urzywane do modelu z elektrycznymi szybami, i jest to towar niedodostania co takze jest usterka tego pojazdu bo czesci jest ciezko kupic