Lista ocen Citroen C15 (119)

3,2
~lukasz
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
auto do roboty. Silnik niezawodny. Pierdoły sie sypia ale ogólnie sentyment do auta. Zaleta niewątpliwie możliwość cięzkiego zaladunku - wszystko pociągnie. Kiepska blacha i wykończenia. ale za ta cenę to oczywiste.
~Nemo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
trzeba się mocno nakombinować żeby go zepsuć.A do naprawy wystarczy kowal,przecinak i młotek. (Silnik)
4,1
~luki
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
wol roboczy idealny...troche brzydki ale przez to ma swoj urok:)
~ollo
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Doskonale :) patrz przebieg, ani grama oleju nie bierze. Żona na pytanie:"jak cytrynka jeździ? odpowiada - pysznie." :)
3,2
~mmmmm
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
ogólne zadowolenie i dobra cena dalszej odsprzedaży
3,5
~Grzegorz
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Silnik, to wielkie serce tego niewielkiego auta. Jak cała generacja diesla w autach francuzkich przed 2000 rokiem (dot. 1.8D i 1.9D, bo takich aut jeszcze używam), niezawodna i oszczędna. Mój Peugeot 405, 1.9D skończył 20 lat i nie wiem, co znaczy nie uruchomić auta w warunkach zimowych, (parkuję \"pod chmurką\"). Do \"cytrynki\" leję zwykły ON i odpalam ZAWSZE. 358000km, a ja kiedy chcę, to wsiadam i jadę. Olej sprawdzam co 10000 km, jak... (Silnik)
~multirol@interia.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
dziwnie skonfigurowana 5 stopniowa (mogłaby być 6 stopniowa) (Skrzynia biegów)
2,4
~posiadacz 2 c 15
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
w 9 latku padło: dmuchawa, przewody chamulcowe, zgniły drzwi, centralny zamek, elektryczne szyby, wygniła prowadnica szyby, leie sie woda na tylną kanape z dachu, kierownica wyglada jak zuzyta opona,zderzak tylny przyma sie siła woli (Bezawaryjność (poważne usterki))
2,9
~C-15D
Furgon 1.4 75KM 55kW
somochod ma 9 lat i już troche sie rosypuje blacha w moim aucie po czterech latach użytkowania znacznie obniżyło się tylne zawieszenie i kiedyś w czasie jazdy miałem awarie silnika i musieli mnie odcholować na lawecie do warztatu
3,4
~brk
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Samochodzik "niedozajechania" trwaly,oszczedny,tani w eksploatacji,swietny na wypady weekendowe w najdalsze zakatki dzikiej polskiej przyrody. Spokojnie wchodzi 7 osob i nawet w dluzsza trase jedzie sie calkiem wygodnie!Za takie pieniadze nie kupisz lepszego samochodu do pracy i wypraw w nieznane! Osobiscie laduje ponad tone + kilkaset kilo na przyczepke i da sie jechac w miare bezpiecznie! Brak jakichkolwiek niespodzianek natury...