Lista ocen Citroen C15 (119)

~Jarek Karwat
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Szybko sie "wytłukują" gumni w zawieszeniu ale to wina naszych dróg a nie auta (Układ jezdny)
~Piotr
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
jedyna wada to kiedy nie masz AC i rozwalisz pakę, nie ważne z której strony, auto odrazu traci na wartości 80%, blachy drogie i trudne do zdobycia, na wielki + max. ładowność to 1050 kg z prędkością max 60km/h, szkoda że łamie się podłoga i do paliwa dostaje sie powietrze przy zbiorniku paliwa, ale to drobiazg :-)
2,7
~BIELIQ
Furgon 1.9 D 60KM 44kW
ZWYKŁY DIESEL WIĘC NIE MOŻNA NICZEGO OCZEKIWAĆ, ALE SILNIKI TE SĄ NIEZNISZCZALNE (Silnik)
~fiori_17@wp.pl ---- bartek
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Dla ceniacych niezawodnosc i oszczednosc, polecam. Dla ceniacych wygode i luksus, to auto nie jest przeznaczone. Jezdze nim od nowosci kilka razy rozbilem ale jezdzi dalej. Silnik jest niezawodny, podobno dociaga do 500 tys . Blacha to juz historia. Mimo tego polecam.
3,8
~mlodyx@poczta.onet.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
Co do blachy właściwie to tylko w kilku miejscach zgrzewy budy przedewszystkich, ale jest ok. Bardzo ekonomiczne auto zero poważnych usterek.
~micro@xtra.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
duża trwałość ekonomiczny idealny na nasze drogi i na ryby :) nie ma elektroniki zapala na pych bez akumulatora,tanie i dostepne czesci,mozna zabrac 6 lódek i wszystko co dusza zapragnie,nawet po wyjeciu siedzenia weldzie europaleta :)
~u2u2@poczta.onet.pl
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
za taka cene ludzie toż to okazja
~kuba
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
z tyłu moze nie najlepiej (wyzszym osobom zle sie wchodzi i siedzacy po bokach moga obtluc tylek na sciankach auta), ale przod wporzo (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
4,1
~sky25
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
brak nadmuchu na szyby boczne-to jest jedyna wada , ale za to reszta wpozadku (Wentylacja i ogrzewanie)
~irek
Furgon 1.8 D 69KM 51kW
wszystko byłoby super gdyby nie blacharka i związane z tym przecieki na zgrzewie paki!!!!!!!!!