Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (219) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Iwona
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Od kiedy posiadamy autko jedyne co się popsuło to amortyzatory nie nalezą do zbyt trwałych ale to część eksplanacyjna więc można uznać że koszt utrzymania jest znikomy jak na autko o takiej dobrej właściwości jezdnej.
~Konrad
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto na gazie pali przy jeździe do 100 km 10 l gazu a bywa ,że i 11, do tego 1,5 l benzyny na każde 100km, przy tak mułowatym silniku i wielkości auto to wynik tragiczny (nowe świece, silnik po remoncie głowicy-wycieki oleju)
~Małgorzata
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nie ma co narzekać. Na powietrze sie nie jeździ. Jak na auto do miasta jest dobrze. Przeglądy w ASO nie są najdroższe. Części tam kupowane już jednak drenuja kieszeń. Na szczęście można skorzystać z zamienników.
~Lembi
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przeglądy - dość drogie, jak to Citroen, poważniejszych napraw jeszcze nie przechodził poza dość częstą wymianą żarówek przednich. Na trasie jest to wykonalne we własnym zakresie, choć dość kłopotliwe i wymaga pewnej ekwilibrystyki.
~wlascicielka c3
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
autko lekkie ekonomiczne zrywne dobrze zachowujace sie przy wyprzedzaniu ale przy dynamicznej jezdzie, ciezkiej nodze czy krakowskich korkach-potrafi sporo wiecej spalic niz entuzjastycznie przedstawiaja to tabele:)
~Rafał O.
Hatchback 1.4 HDi 16V 92KM 68kW
Nie oszczędzam samochodu - jeżdżę codziennie, trasy dłuższe, krótsze, miasto i poza miastem. Spalanie rewelacyjne - na pełnym baku, zatankowanym ON za 160zł [Statoil] przejeżdżam spokojnie 900-920km, a zdarzyło mi się nawet 970km!
~arek
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
zużycie paliwa - na 500 km spalił 37 litrów - jazda spokojna, mieszana(miasto, trasa) - sądziłem, zę 1.1 pali mniej. Przeglądy ok. 1000 zł za klocki, filtry, olej, 1 łącznik stabilizatora, usługa wymiany no i sam przegląd
~rafo_
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
tutaj niestety się zawiodłem po nowym aucie spodziewałem się toszkę lepszych osiągów, moje stare renomegane z takim samym silnikiem paliło ok 5,8 l/100 przy prędkości 140 w długich trasach w cytrynie narazie nie do osiągnięcia .
~Robert:-)
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
spalanie oceniam jako plus tego auta, w mieście pali mi ok 7l w zime i 6,5 w lecie. Natomiast na trasie przy załadowanym samochodzie 4 osoby plus bagarz, predkośc stała ok. 120km/h zszedłem do spalania 5,4 wiec rewelka!
~fhuzbych@op.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Super tylko przeglądy dość drogie Spalanie srednio przy spokojnej jeździe 4,2 l Minimalne 3,7-3,9 No ale na autostradzie przy 130km-max to ok 7-8 l wiec dużo wniosek autko do jazdy spokojnej w zasadzie na nasze polski drogi ok
Citroen C3 I Hatchback