Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (219) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Piotr
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Samochód jest bardzo ekonomiczny - przed zakupem nie spodziewałem się aż tak niskiego zużycia paliwa. Średnie zużycie paliwa na dystansie 49 029 km wynosi 4,06 l na 100 km. Ceny przeglądów są za to dosyć wysokie.
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
przy wstawionym gazie - jest rewelacja ( z klimą , 4 osoby i pełen bagażnik 9 l /100 gazu). W mieście podobnie. Bez obciążenia na trasie 8 l/100. Uwaga: powyżej 120 km/h silnik zaczyna zasysać paliwo w znacznie szybszym tempie.
~Małgosia
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Samochód kosztował mnie nie za dużo wiecej wydaje na jedzenie czy też kosmetyki niż na autko. Wydatki ograniczają się do przeglądów i okresowych wymian oleju czy też uzupełnienia innych płynów eksploracyjnych.
~Kacper
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Jeśli chodzi o usterki to na razie odkąd ją kupilem wymieniłem olej z filtrami, 2 łożyska w kołach, 2 żarówki i świece żarowe zimą bo mialem problem z odpalaniem przy -20st. Odwdzięcza się to spalaniem :)
~TOMMCIO
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
MAM PROBLEM Z MOJĄ CYTRYNKĄ GDYŻ POŻERA OGROMNE ILOŚCI PALIWA, NIE WIEM SKĄD PODAWANE SĄ DANE IŻ SPALANIE ŚREDNIE WYNOSI 7,5 LITRA. MNIE PRZY SPOKOJNEJ JEŹDZIE NIE UDAŁO SIĘ ZEJŚĆ PONIŻEJ 8 LITRÓW.
~tomek
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zużycie paliwa zależne od sposobu jazdy, zimą w mieście przy agresywnej jeździe z klima potrafi spalić ponad 9 litrów w trasie 6,1 l ceny części akceptowalne byle nie były kupowane w aso
~WinXX
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Zużycie paliwa za leży tu od warunków jazdy nastawienia kierowcy. Ale nie jest źle. Spokojnie można się zmieścić w przedziale 4l po za miastem i ok 6-7l w mieście w cyklu mieszanym ok 5,5L.
~Przemek
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
samochód jak na tak mały silnik pali sporo - co jest wynikiem konieczności utrzymywania na wyższych obrotach by otrzymać jako takie osiągi. częste naprawy pogrążają C3 jako samochód ekonomiczny.
~eusebiusz
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Spalanie w trasie jazda około 90km na godzinę 4,5 - 5litrów W mieście około 6,5-7,0 Średnio wychodzi około 6,2 . Tak wskazuje komputer pokłądowy i sprawdzałem jest to zgodne z prawdą
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I Hatchback
8,1
8,3
~SayNoToCitroen
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Pali rozsadnie jak na ten silnik (na trasie mozna sie w 5/100 zamknac). Ceny w ASO z kosmosu. Ostatnio chcieli doliczyc do kosztow naprawy 40zl za jazde probna (mechanik zrobil kolko na prakingu)
Citroen C3 I Hatchback