Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (219) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~biedroneczka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Paliwo, filtry, olej ( dalej pełny syntetyk 5W40 !), części eksploatacyjne i tylko jechać. Jestem bardzo zadowolony.
~Bobik
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
miasto - 6 litrów, trasa ok. 100km/h - 5 litrów, ale np. autostrada i ok. 140km/h to 8-9 litrów spali. Przeglądy do przyjęcia.
~Kasia
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
zużycie paliwa na razie dosyć wysokie, zobaczymy jak będzie po 2,5 tys. przebiegu i w lecie (mam ten samochód od jesieni)
~Łukasz
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Ja jestem zadowolony,poprzednio jeździłem seicentem które paliło 6l teraz mam spalanie 6,6 komfort, zresztą co tu porównywać
~Johnny
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tu niestety jestem bardzo zawiedziony. W dużym zakorkowanym mieście pali zdecydowanie za dużo. Na dłuższej trasie jest OK.
~lukiluk
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
o ile nie zacznie się psuć to zapowiada się ok, tym bardziej, że mozna liczyć na promocje w serwisie tylko trzeba się o nie dopytywać
~trudny@gazeta.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Na razie przeglądy i naprawy miałem darmowe, więc jeszcze nie wiem. Spalanie b. przyzwoite: średnio 6.2 - 6.8 l/100 km.
~tex7@wp.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
sporo pali w mieście i przy wiekszych predkościach,drogie usługi serwisowe i drogie części zamienne za drogie stanowczo
~PERSHING
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Zużycie paliwa dość dobre, choc przy silniku 1,1 to dosc sporo łyka na miescie. O cenach to lepiej nie mówić, DROGO!!
~Iza
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
jak na takie małe auto bardzo dużo spala, w cyklu mieszanym- z przewagą trasy 8,4 l/100km. Jestem niezadowolona i zaskoczona.
Citroen C3 I Hatchback