Lista ocen Citroen C3 I Hatchback (219) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 218 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pusherr19
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Jeżeli chodzi o samo paliwo to nie jest źle, moje trasy opierają się głównie na długodystansówkach, koszty napraw też nie są wysokie ponieważ poza wymienionymi płynami i rozrządem.
~Wojciech W
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Pali co kot napłakał wiec na baku moge zrobić 800km myśle że jak żona żacznie nim jeździćczyt. zda prawo jazdy to i 1000km zrobi na baku. Części tanie i mase na rynku zamienników.
~Gość
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Jest OK, chociaż pewnie mogłoby być lepiej przy tej masie auta. Miasto 8,5l, trasa 6l, szybka trasa 8l, średnio komp pokazuje 7,5l. Wszystko przy dynamicznej jeździe.
~andriu anderson
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
samochud ściągnięty z francji,zużycie paliwa w mieśćie to 5,4 a poza miastem to 3,8 średnio mi wychodzi 5,3 mam ciężką noge,golf paliłw mieśćie 8,5 a za miastem ponad 5 duża rużnica
~TopGearAutoTestSilesia
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Niskie spalanie i tanie części powodują bardzo niskie koszty utrzymania. Kupując francuza obawiałem się drogich części a tu miła niespodzianka.
~mic
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ceny napraw u zaprzyjaźnionego mechanika przystępne. Niestety częstość odwiedzin u mechanika zniechęca. Można polubić to auto ale jest troszkę irytujące.
~klubik
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
pali 7,1 w mieszanym cyklu, to sporo jak na taki silnik, miałam kupić diesla, w przyszłości jak będę wymianiać to właśnie takiego kupię
~Adko
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
silnik nienajnowszej generacji, powinien być dopracowany, ale awarie wtryskiwacza 4go cylindra ciagle sie zdarzają. no i mogłby trochę mniej palić
~malage
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Auto pali mało lecz bez problemu mozna przekroczyć 8 litrów na 100.komputer pokładowy nie resetowany przez 19 tyś średnie spalanie pokazuje 6,4 l.
~Gabi
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Poza przeglądami i wymianą żarówek - które są koszmarnie drogie i nie można ich wymienić samemu - bo zaraz parują, koszt paliwa jest naprawdę niewielki
Citroen C3 I Hatchback