Lista ocen Citroen C3 I (222) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~creator@krypton.pl
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
właśnie zaciął mi się zamek w drzwiach (klucz wchodzi do połowy - pozostaje pilot) i musze podjechać do serwisu... zobaczymy, po 20 000 km piszczące hamulce - gratisowo przeczyszczone w serwisie
~SLubin
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Bardzo częste usterki i wady pojazdu czasami spędzają sen z oczu i są przyczyną wielkiego zirytowania podczas wizyty w serwisie,kiedy "specjaliści"rozkładają ręce,a w szczególności DEX-Lubin/dolnośląskie
~pb-pb@wp.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
przy takim przebiegu 3x wymieniany przełącznik kierunkowskazów, okazuje sie że taka awaria przerasta możliwości serwisu, SERWISY TOTALNIE NIE MAJĄ ŻADNYCH CZĘŚCI ZAMIENNYCH PRZY CENACH KOSMOS
~Krzysztof P.
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
stukanie w słupkach - 3 wizyty w serwisie, po jakimś czasie znowu stuka, ciągle przepalające się żarówki, latem szyby piszczą przy opuszczaniu i podnoszeniu
~delac@gazeta.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Samochód bardzo awaryjny, począwszy od skrzypienia wszelkich plastików,słupków,migania kontrolki ładowania akumulatora aż do usterek zamków drzwi jak i bagażnika
~Robert:-)
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Nie miałem "przyjemności" chodz stwierdzam ze wiedza serwisantów jest na dośc niskim poziomie... Polecam serwis w Wawa w al.Krakowskiej kompetentna obsluga nawet przez telefon
~Maciek
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Piszczące zwłaszcza teraz ( latem ) hamulce potrafią wyprowadzić z równowagi. Coś się porysuje, coś odklei - do przeżycia ale to wkońcu klasa najtańszych pojazdów.
~R.W.D
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
pieciokrotnie byłem w serwisie z kontrolką ładowania samochodzik po wjechaniu w wieksza kałużę nie ładuje akumulatora i dotej pory nie zlokalizowano usterki ??????????
~pawcio_k@interia.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
przez 19 mcy posiadania 6 razy wymienilem żarówe H-7 i znowu jestem slepy :( szereg napraw gwarancyjnych:komputer, zawieszenie, pokrywa poduszki, trzeszczące plastiki, zamek.
~Tomasz E.
Hatchback 1.6 i 16V 110KM 81kW
Żle dopasowane plastiki-skrzypienie w okolicy schowka oraz zegara, żle domykające się tylna kanapa , stukanie w okolicy środkowych słupków z dwóch stron- trzykrotna wizyta w ASO