Lista ocen Citroen C3 I (222) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sfist
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Glownie laczniki stabilizatorow dzieki naszym polskim drogom sie wybijaja i elektronika bywa wrazliwa na deszcz gdy ja podmywa od spodu, pomaga zakup plyty pod silnik. Przepalaja sie zarowki od swiatel mijania dosc czesto.
~mariusz tychy
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
francuska tandeta-zarówki swiatel przednich-komplet wymieniany co najmniej raz na rok, stabilizatory, drazki kierownicze w sumie tez, ogranicznik drzwe, zamki w drzwiach a ostatnio cieknacy uklad paliwowy ( i nie wiadomo gdzie leci)
~Gabi
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
nie otwierała sie klapa bagażnika, a to innym razem kontrolki się zapalały, a to żarówki - wymiana co dwa miesiące i pan w serwisie, który tłumaczy że coś tam w nich pęka, jak się np. wpadnie w dołek na drodze....
~blady
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
- blokada uchylania drzwi zerwana - skrzypienie pedała sprzęgła (skrzypi jak w moim fiacie CC z 97 roku) - żarówki których nie sposób wymienić - szczególnie ta od strony akumulatora - no chyba że ja czegoś nie wiem
~zeno7@op.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
troche irytują skrzypiące plastyki,ale nie mam porównania jak jest u konkurencji no i bagażnik mógłby być lepiej zaaranżowany tv 21 cali wejdzie bez pudła choć po złożeniu oparć jest próg.mogli się tu lepiej przyłożyc.
~Andrzej
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
W dziesięcoletnim Audi znacznie mniej rzeczy trzeszczało niż w rocznej C3. I dlaczego odboje na tylnej osi są na palstikowych uchwytach - przy więckszym obciążeniu i wjechaniu na jakąś podłużną nierówność na drodze rozpadają się.
~Marek P.
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Nigdy auto mi nie padło na trasie z drobnych usterek to chyba tylko że kiedyś jak go kupiłem to musiałem wymienić termostat tania rzecz u mechanika zmieściłem się w granicach 200 złotych.
~Wojciech W
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Błędy na komputerze ale pokasowane. Jakś pierdoła przy rozrządzie koszt 40zł + 150zł robocizna. Końcówki drążków. Jakiś Wąż od turbo 60zł. Skąś mu ciekł olej ale poszły nowe uszczelniacze i jest git
~mic
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Tutaj to jest jakiś pech. Co chwile problemy z alarmem, zepsuty czujnik temperatury zewnętrznej, łączniki stabilizatora są robione na pół roku, przepalające się często żarówki (bardzo zła wymiana).
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I
9,6
8,3
~Janusz z Warszawy
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
czasami coś trzeszczy pod deską, szyby w oknach drzwi tylnych lubią wpadać w drgania, raczej nie należy podróżować z otwartymi oknami w drzwiach tylnych bo powstaje nieprzyjemnie buczenie w kabinie.