Lista ocen Citroen C3 I (222) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~lewandos
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
na razie tradycyjnie - żarówka świateł mijania H7. Znana przypadłość Citroenów C3... Ponoć trzeba wymieniać co pół - rok... No i wymieniłem kluiczyk-pilota - kaszana, koszt ponad 500 zł!!!! Nie warto bajerować panienek, na ten kluczyk, lepiej wymienić na tradycyjny...
~Bobik
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Jakoś często przepalają sie żarówki, mruga prędkościomierz i inne lampki na desce, ogólnie elektryka szwankuje. Poza tym zawieszenie, niby auto na gwarancji ale dużo części nie podlega !!! albo są do jakiegoś przebiegu np. 40tys. !!! Chyba nie tak powinno być.
~mattulko@gmail.com
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Którejś zimy zapalała mi się kontrolka silnika. Ale wtedy mrozy były spore i później samo przeszło. Rok temu wydawało mi się że nierówno pracuje silnik ale po wizycie w warsztacie (jedynie podłączenie do kompa) samoczynnie przeszło. Samochód z tendencją do samonaprawiania się.
~Jarek (Pomorze)
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Na drobiazgi nie narzekam. Raz coś mi tam piszczało w przednim kole. W serwisie szukali szukali i niewiele znależli. Parę szlifów i przestało.... Żarówki H7 przepalają się systematycznie raz w roku i obie prawie jednocześnie. Używam ich jednak przez cały rok.
~slawomir.szostek@akme.sopot.[pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
odpadająca półka dziecięca;odklejaąca się tapicerka w bagażniku, nie doklejone elementy tapicerki foteli przednich,wytarte srebre elemanty plastików,nie domykając sie klapa bagażnika; łuszczący się lakier klapy bagażnika - jeśli można to nazwać drobnymi usterkami
~Vincencique
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Drobiazgi - wyskakuja co chwile, najpierw nalano za duzo plynow, pozniej okazalo sie ze panowie z serwisu nie potrafia ustawiac swiatel mijania (zenada), a na koniec po upuszczeniu nadmiaru plynow... gdzies ucieka olej silnikowy... wymieniono uszczelki - zobaczymy co bedzie dalej :/
~Michał
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przednie żarówki nie przetrzymują więcej niż miesiąc w zime pęka trzymanie podpory maski, przednia rejestracja wystaje poniżej lini zderzak i przy małym dotknięciu krawężnika pęka ale w każdym serwisie dają i montują za darmo nową obudowę.
~niebieski
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
Problem z przełacznikiem do podnoszenia szyb, pokrywa na silniku z luzami, wyrobiło się dość szybko koło pasowe a raczej jego gumowe uszczelki, nie wspomne już o łacznikach stabilizatorów. Porównując z innymi markami nie jest tak tragicznie.
~cytryna
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Problem z parującymi przednimi lampami, ale wystarczy wymienić (koszt lampy 100zł). Problem jest przy wymianie lewej, bardzo mało miejsca w komorze silnika, żeby wymienić lampę trzeba zdemontować błotnik, koło, grill i odgiąć zderzak.
~Małgorzata
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przełącznik tempomatu na kierownicy nie wytrzymał testów mojego męża i troszkę się wyszczerbił. No i kluczyk z pilotem centralnego zamka - trzeba co jakiś czas wymieniać obudowę bo nie wytrzymują przyciski. Poza tym OK.