Lista ocen Citroen C3 I (222) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 237 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~alchemik@hoga.pl
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
skrzypiące plastki, treszczące szyby, piszczące hamulce, odpadające plastikowe elementy. Lakier wrząliwy nawet na dotyk, bardzo cienka warstwa, łatwo go porysować.
~TopGearAutoTestSilesia
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
Drobne usterki zdarzają się w miarę często jednak ich usunięcie nie jest kosztowne. Wymagają za to olimpijskich akrobacji aby je zneutralizować.
~wartof
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
A to żaróweczka się przepali, a to kabel od alternatora, czasem jakiś bezpiecznik pójdzie. Elektryka na minus, reszta jak najbardziej ok.
~Były Posiadacz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
W ciągu 2 lat wymieniłem prawie wszystko. Najdroższy samochód w moim życiu. Wspomniany wyżej bagnet do pomiaru oleju przelał czarę goryczy.
~Agnieszka
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
Mogę powiedzieć o niezawodności tyle, że auto co trochę stało u mechanika. A to klimatyzacja, a to coś ze spryskiwaczami. I pożera żarówki jak smok!
~M_C3
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Dość często przepalają mi się główne żarówki - H7. Nie wiem co jest tego przyczyną. Momentami dochodzą dziwne dźwięki z centralnego zamka.
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
czesto gesto siada elektryka czasami nawet mozna zobaczyc niezła choinke na panełu. Jak któs lubi świeta przez cały rok to polecam!!!:)
~malage
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
zapalają się kontrolki poduszek bez powodu,przy kolejnym rozruchu gasną.Radio się włącza samo na postoju,muszę zawsze zdejmować panel.skrzypi tylna klapa
~jarny@op.pl
Hatchback 1.4 HDi 70KM 51kW
przy mrozie -35 samochód nowy wtedy miał na liczniku 2500km nawet nie piardnoł kupa kontrolek tylko się świeciła kolejna wizyta w serwisie
Dziennik kosztów dla Citroen C3 I
9,6
8,3
~malinka
Hatchback 1.1 i 61KM 45kW
spalaja sie zarówki przednich swiateł juz trzy razy wymieniałem komplet.słaby akumulator pada gdy nie uzywam samochodu 2 tygodni alarm wyłączony