Lista ocen Citroen C5 I Hatchback (150) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wiewiórki i Dinozaury
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Zbyt dużo niedopracowanej elektroniki, która zamiast ułatwiać życie użytkownikowi, powodowała zbyt częste wizyty w ASO
~felk
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
awaria ogrzewania tylnej szyby (2 paski), słabe działanie siłownikow tylnej klapy, łuszczenie uchwytów zamykania drzwi,
~Dolnośląskie
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Drobiazgi, które nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu samochodu (np. łuszczące się uchwyty boczne drzwi przednich)
~Luki B P-ń
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
troszke jest drobiazgów tylne szyny elektryczne do renowacji klamka od kierowcy została mi w ręku ale to są detale kóre można wymienić
~mazen@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
koniec świata tyle awari że nie zliczę psuje sie wszystko lepiej kupić dodatkową gwarancje bo można stracić fortune
~makobibok@poczta.pl
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
spryskiwacz za nisko pryska, wadliwy czujnik poziomu plynu spryskiwacza,niedokladny termometr, opada fotel kierowcy,
~Ego
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Same pierdoły, które można samemu ogarnąć. Polecam kupić sobie Lexię i ma się spokój.
~Sroqraf
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Generalnie zawsze jest coś nie tak, ze wszystkim można żyć, ale daleko tu do solidności.
~Racetigerr
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
No już trochę km ma na liczniku auto więc nie oczekuję cudów. Np czujnik poziomu płynów do spryskiwaczy.
~dzoner
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Kupiłem stary model, więc drobnych defektów było dość dużo, ale powoli uparałem sie z większością.
Citroen C5 I Hatchback