Lista ocen Citroen C5 I Hatchback (150) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mirka
Hatchback 1.6 HDi 109KM 80kW
po 6 latach eksploatacji urwała się klamka zamiennik 50 zł działa do dzisiaj po za tym kompletnie nic no może żarowki trochę cześciej się przepalają niż w innych autach
~MegaW
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Generalnie szybko wycierająca się tapicerka. Do tego odpadł przełącznik od szyby kierowcy(jestem osobą palącą więc bardzo często otwierany).Oprócz tego nic sobie nie przypominam
~Piotrek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Auto posiadam od miesiaca, wiec ciezko tu cos napisac. Napewno czujniki parkowania, czasami piszcza bez powodu po wrzuceniu wstecznego, ale to czesty problem w tych autach
~Cebulov
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Czasem coś się przytrafi. Ostatnio nawaliło sterowanie powrotu prawego lusterka ale na szczęście łatwo to naprawić. Kiedyś odpadały klamki wewnętrzne ale Citroen to wyeliminował.
~Jacek
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
dużo schowków, uchwytów, chłodzony duży schowek na rękawiczki, gniazda zapalniczek, ściemniające się lusterko, składane lusterka, czujnik zmierzchowy, czujnik deszczu
~ztomek1@wp.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
opisywane zgodnie przez większość drobiazgi gubią ten model , jak czytałem opisy do nowej C5 nic się nie zmieniło.Jak dodamy do tego poziom serwisu to lepiej unikać tego auta
~już sprzedałem!!!!
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Trzeszczące elementy wnętrza. Piszczące hamulce /zalecam wymianę na Brembo/ Szybko brudząca się jasna tapicerka. I wiele innych na które nie warto zwracać uwagi - w koncu to "francuz"
~rabi.stein@wp.pl
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Jest to typowe "FRANCUSKIE CIASTECZKO", ktore czasem moze wkorzyc - wlasnie detalami i drobiazgami ale... Tak jak z kobieta - ZALETY KOCHASZ A DO WAD SIE PRZYZWYCZAISZ ...
~Tomasz
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Podnośnik tylnej bocznej szyby zepsuł się niedawno. Musiałem też wymienić cewkę zapłonową przy 155 tys. Gałka dźwigni zmiany biegów łuszczy się.
~Sroqraf
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Raczej nic się nie wysypało. Są rzeczy, które potrzebują troski, ale jest naprawdę dobrze. Dużo lepiej niż mówią ci, którzy nigdy nie jeździli Citroenem.
Citroen C5 I Hatchback