Lista ocen Citroen C5 I Hatchback (150) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Ten, co nigdy nie chciał Francuza
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Jak na razie nie wydarzyło się nic z drobiazgów. Jedyne co może irytować to to, że muszę nasmarować prowadnice szyby od strony kierowcy, bo czasami wykrywając opór przy zamykaniu otwiera się z powrotem. Ale to nie usterka, tylko kwestia utrzymania
~szoki1@op.pl
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
pojawia się u mnie tylko jedna usterka za każdym razem jeśli temp. na zewnątrz wynosi poniżej 0 to po minucie jazdy wyskakuje informacja że temp. silnika jest za wysoka i pokazuje MAX!!! po zgaszeniu i ponownym odpaleniu oczywiście wszystko wraca do normy.
~Piotr
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Minusem auta są drobne ale upierdliwe awarie elektryczne. W moim egzemplarzu przez cały okres eksploatacji wymieniłem napęd wskazówki prędkościomierza, termistor od temperatury zewnętrznej, regulator prędkości dmuchawy nawiewu.
~Apentuła Niewdziosek
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
usterki są znikome, a jednak to auto ogólnie do super bezusterkowych nie należy, zwłaszcza silnik i przednie zawieszenie lubi płatać psikusy. U mnie nic się nie działo poza pompą paliwa i maglownicą cieknąca olejem.
~MrM
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Dość często przepalające się żarówki H7 oraz postojowe (pomogła wymiana na postojówki typu LED). Drobne problemy z zamknięciami oparć tylnych foteli. Awaria jednego czujnika parkowania. Pękniecie spinki linki gazu przy pedale.
~federalny
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
no tu po 100 tyś km padł mi tyrystor od sterownika dmuchawy. Kupiłem zamiennik w sklepie elektronicznym za 20 zł. i po wymianie działa wszystko. ok. Czas wymiany ok 20 min. pracy wylutować 3 nóżki i nowy wlutować pestka.
~steff
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Kilka drobiazgów zostało usuniętych przez ASO na gwarancji (czujniki)oraz przepływomierz. Od tego czasu zepsuł się tylko jeden podłokietnik. Auto ma 6,5 roku i ponad 160 tys. Zgnił przewód hamulca ręcznego, blokując lekko koło.
~Szymon
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Ciagle cos, nie chce wymieniac, ale klamka mi sie pewnego razu urwala.. Koszt - 300zl i 3 tygodniowy czas oczekiwania. Samochod lubi gasnac bez powodu, jest to niebezpiszene, np podczas skretu. Zostaje wylaczone wspomaganie kier.
~leszek@witalni.pl
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
może ma wyjatkowy egzemplarz, albo nie jestem wybredny - przez 200 tys km - nic. Zimą czasami przy dużym mrozie po 2/3 dniach na dworze - trzeba poczekać na rogrzanie się lekkie kabiny aby zskakiwały długie swiatła
~gegange
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
100000 i nic... no prawie, odpukac, nic powaznego poza bijacymi tarczami i komputer czasami to cos wylaczy to cos nie dziala. Nic groznego. Raz po odpaleniu nie dzialal gaz, ale po ponownym odpaleniu wszystko ok
Citroen C5 I Hatchback