Lista ocen Citroen C5 I Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW 2000-2004 (25) - Całokształt

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Perfekcyjne zabezpieczenie antykorozyjne. Silnik zupełnie bezawaryjny(choć mało dynamiczny) - nadaje się do instalacji gazowej, choć na razie nie mam takiej potrzeby by go "zagazować". Przeciętna dynamika ma swój plus - nie jest to model preferowany przez panów ubierających się na sportowo, którzy nie mają nic wspólnego ze sportem. Bardzo dobre wyposażenie. Stylistyka ponadczasowa - zarówno zewnątrz, jak i w środku. Hamulce, ogólnie...
~Piotr
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Jedno z niewielu aut z których byłem naprawdę zadowolony, świetne na długie trasy. Pod względem wygody trudno znaleźć cokolwiek choćby porównywalnego w tej klasie cenowej. Swoje sprzedałem z przebiegiem ponad 300tys. km, przejechałem się kilkoma nowymi autami innych marek ale to zupełnie nie to. Służbowe auto klasy średniej znanej niemieckiej marki, którym aktualnie się poruszam nazywam ze względu na "komfort" panzerkampfwagonem ;) Bo mniej...
~Grzesiek z Opola
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Brakuje tego wykończenia i wogle podejścia do dobrego materiału bardziej solidnie, dokładnie. Dla biednego Polaka to powinno byc auto na 300 000tys i 15lat. Potem na złom. Jest delikatnym frankiem i trzeba jeździć delikatnie - tak wiec robię może się nie zepsuje a fachowcy nie zedrą ze mnie. Jest ponadczasowy i ma to coś w sobie więc trzeba by wziąć dobrego od niemców wtedy będzie i opinia i fakty na 5-ć. Dobre auto jak na cenę. Za drogi serwis.
~Ten, co nigdy nie chciał Francuza
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Kupiłem 16- letnie auto za niecałe 5000 i mam wyposażenie, którego próżno szukać w golfach czy innych skodach z tamtych lat. Wygoda jest niesamowita, koszty eksploatacji przy LPG są śmiesznie niskie. Nie wyobrażam sobie żeby za takie pieniądze kupić coś lepszego. Ktoś może pomyśleć, że tę ocenę pisze kapelusznik jeżdżący tylko na działkę i do kościoła, ale nie. Mam 24 lata ;)
~rafik
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
juz dwa razy w niedlugim czasie nie wrocilem do domu c5 tylko komunikacja miejska odmowila dalszej jazdy w najmniej odpowiednim momencie. zadne auto a mialem ich troszke nie zrobilo mi tego. mimo ze wyglada super i jego stan techniczny jest po kazdej awarii bez zastrzerzen boje sie co przyniesie kolejny dzien gdy wyjade nia na ulice.
~Jarek Z Tarnowa
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Uważam że jest to dobry samochód, podobno coś z elektroniką jest nie tak w tych modelach , tak mnie ostrzegano przed zakupem, jeszcze nie miałem okazji sie przekonać że to prawda. Samochód komfortowy , wygodny ,z ogromnym bagażnikiem. Godny polecenia. Jak narazie wymianę za 2 lata planuje na C5 lub nowszy model ( jak sie pojawi)
~martyna@pnet.pl
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
To mój pierwszy Francuz i ostatni. Poprzednio jeździłem seatem, nissanem, volvo - wszystko ze średniej półki i nie miałem żadnych kłopotów. Do C5 przesiadłem się z Daewoo Leganzy i różnica jast kolosalna. Leganza jest od dwie półki wyżej pod każdym względem. Po 120 tys. km i 7 latach była lepsza niż nowa C5
~TommyB (tomasz@master.pl)
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
W tej cenie nie ma wygodniejszego auta i ktokolwiek jechał C5, ale prowadził, nie był pasażerem, bo to subiektywne postrzeganie, przyzna mi rację, autko jest w miarę oszczędne a odpłaca się niezapomnianymi wrażeniami z jazdy, jak wymyślą Hydroactiv 4 i nowe C5 to kupuje w ciemno.
~Pixel025@hotmail.com
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Troche najeździlem sie do serwisu z duperelami. Zawieszenie tez takie sobie. Moje auto to jeden z pierwszych egzemplarzy wiec niedociagniecia są widoczne. Mam nadzieję że teraz wypuszczają lepsze.
~Kris
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Jak za samochód w cenie prawie 100000 zł to za dużo drobnych problemów typu, palenie żarówek: mijania, postojowych (obu), oświetlenia tablicy, drgania w kierownicy po 15000 km.
Citroen C5 I Hatchback