Lista ocen Citroen C5 I (464)

3,7
~już sprzedałem!!!!
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Niech Bóg da zdrowie i ogromną cierpliwość temu kto kupił mojego C5. Napewno nie dam się już namówić na kupno kolejnego"francuza". Zawieszenie to jeszcze nie wszystko.
3,8
~rabi.stein@wp.pl
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
Niestety ... To jest druga moja C 5 - tka i spalanie nie nalezy do NAJmniejszych... Teraz jezdze modelem 1.8 i spala ok.12l / 100 - ale jezdze przewaznie po Warszawie - a tam jazda jest specyficzna ... Na trasie ok. 9 / 100 km - i jest OK. Wczesniejszy model byl 2.0 i ... niestety ... zuzycie bylo takie samo... A jazda duzo lepsza - oprocz sekcji SPORT w zawieszeniu, ktore wystepuje tylko w modelach powyzej 1.8, ktore czasem sie... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
2,8
~400 tys na francuzach
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
tragiczna jakość, właściwie nigdy (po pierwszych kilku dniach 11 usterek) wszystko co powinno nie działało, żre olej w niemałych ilościach, to sie zatnie to, to nie działa coś innego, po około 70 tys. zaczęły klepać plastiki w środku, w serwisie głownie pieprza głupoty w nadzieji że klient się zmęczy i sobie odpuści. Ja właśnie sobie odpuściłem - za pare dni przesiadam się w Mondeo - zobaczę jak tam będzie :). Generalnie zjaździłem wcześniej...
3,6
~Żabojad
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Samochód dobry, tylko ma zdecydowanie zbyt wielki natłok guziczków, pokręteł, ekraników. Szczęście, że jest regulacja w kierownicy i wskaźniki tradycyjne. Bardzo przyjemne fotele. Z zewnątrz, też niezbyt elegancki, można by dodać srebrny pasek wokół nadwozia.
~Dolnośląskie
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Bardzo fajny samochód, z całą pewnością można polecić. Wyposażenie, które było oferowane jest na bardzo wysokim poziomie-ABS, 8 poduszek powietrznych, klimatyzacja dwustrefowa itp. itd. No i oczywiście komfort...
~koko
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Za dużo pali w mieście, bo do 10,5 l/100, na trasie super ,spada nawet poniżej 6 litrów, więc gaz nie jest potrzebny.
~sat@alpha.net.pl
Hatchback 3.0 V6 207KM 152kW
Super! Silnik pracuje na gazie, nie odczuwa się czy jedziesz na benzynie czy gazie ( instalacja sekwencyjna ). Duża moc pozwala bezpiecznie przyspieszyć przy wyprzedzaniu. (Silnik)
2,8
~wieloch@polbox.com
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
co 3-4 tygodnie jestem w serwisie (14 mies użytkowania) to najgorszy samochód jaki w życiu miałem, a miałem dużo samochodów
~czarek1211@amorki.pl
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
Pozytywne zaskoczenie podczas pierwszej jazdy tym autem:poczułem się tak jakby C5 od razu mnie polubił.Eleganckie wnętrze,komfort i wygoda zawieszenia, powoduja, że jazda to sama przyjemność.Z zewnątrz ,szczególnie profil boczny sprawia wrażenie auta masywnego, jednocześnie eleganckiego.
~Luki B P-ń
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
autko jest super godne polecenia to mał powiedzieć jest idealne komfort jazdy jes nieprównywalny tylko C5