Lista ocen Citroen C5 I (189) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 275 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adah
Kombi 2.0 HDi 109KM 80kW
jak na diesla ok generalnie diesel tylko słyszalny jak klekocze na biegu jałowym po za tym jak benzyna wkurzające drżenie w środku pod przednia częścią kabiny jak długo się jedzie i jest cicho to te trzaski są wkurzające
~Zenekis
Hatchback 2.0 HDi 109KM 80kW
Wyciszenie w porządku - można było sobie gadać jadąc nawet 200 na godzinę - chybe lepiej niż w wielu autach konkurencji, natomiast moja cytrynka była chyba uderzona kiedyś, stąd podejrzewam ja nie miałem totalnie idealnego komfortu.
~TommyB (tomasz@master.pl)
Hatchback 1.8i 16V 116KM 85kW
To też jest plus, z zewnątrz słychać mało i dobrze, bo mił zestaw audio Clarion´a sprawia że nie mamy ochoty na szumy, można spokojnie rozmawiać przy 170km/h, np. o spalaniu, a to w takim momencie jest całkiem spore.
~Mikołaj P
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
No tu już średnio naprawdę kiepsko wyciszony samochód, szczególności gdy jedziemy w deszczu slychac opony jak by drzwi były otwarte, po kupnie odrazu polecam zrobić dodatkowe wycoszenie
~max
Hatchback 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
Jak na pięcioletnie auto jest doskonałe, ale o zawieszenie trzeba dbać. W miarę możliwości najlepiej nie liczyć studzienek w mieście i dziur w jezdni, ale to wtedy cicho w każdym aucie będzie.
~Krystian
Hatchback 2.0 HDi 90KM 66kW
Praktycznie do 130km/h jest ok., powyżej to wrażenie subiektywne u mnie do 150 jest względnie cicho a powyżej 190-210kmih robi się głośno, ale z taką prędkością jeżdżę żadko i mi to nie przeszkadza
~zszaran@poczta.onet.pl
Kombi 1.8i 16V 116KM 85kW
Silnik dość cicho ( moja poprzednia Laguna, jako wyjącet od reguły posiadania citroena była w porównaniu z c5 bardzo głośna ), powietrze przy 120 już dość mocno szumi, szczególnie po relingach.
~motoskwer.wordpress.com
Hatchback 2.0i 16V 136KM 100kW
Dla mnie do 120 akceptowalnie. 140 niestety głośno ... szkoda. Mocno pracują też uszczelki, słychać trzeszczenie - ale ten sam problem ma nawet kilkuletnie C5 X7.
~pitcarn
Kombi 2.0i 16V 136KM 100kW
Jest ok. Ale tylko do 3,5tys. obr/min, powyżej robi się na tyle głośno że dłuższa podróż nie jest już taką przyjemnością. Rozmowa jest możliwa ale trzeba podnieść nieco głos.
Dziennik kosztów dla Citroen C5 I
7,2
10,9
11,8
~krzysio
Kombi 2.2 HDi FAP 133KM 98kW
w środku w ogóle nie słychać, że to diesel, do 150 km/h panuje w zasadzie cisza - oczywiście trzeba mieć dobre oponki, bo przy gorszych słychać szum - u mnie przy zimówkach