Lista ocen Citroen Jumper I 2.8 HDi 128KM 94kW 1999-2006 (9) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Ogólnie jest ok. Wada- bardzo szybko zużywająca się poduszka aluminiowo-gumowa pod McPersonem ( po wymianie na nową stukanie słuchać już po kilku-kilkunastu tysiącach kilometrów). Po dwukrotnej wymianie dałem sobie z tym spokój- na tej ostatniej zrobiłem już ok 60tys km i jak po ok 10tys zaczęła pukać, tak samo puka do dziś. Jak się nasili, to wymienię. Popękały mi gumki na tłoczkach do hamulców z przodu. Swożnie i gumy na wahaczach wymieniłem...
~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Z tym bywało różnie. Przede wszystkim zużycie zawieszenia. Dość często ulegały zużyciu tuleje tylnej belki i sworznie wahaczy przednich. Czasami jakaś końcówka drążka się wybiła.
~ak991
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Rdzewieją tylnie zawiasy, wymieniałem rolki bocznych drzwi i stoper lewych przednich drzwi. Wadliwe są też łożyska górne amortyzatorów.
~ag
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
ja na tak nowe auto, nawet 2 auta - to samo urywajace sie plastykowe klamki, ogrzewanie
~wiesiolekpk@wp.pl
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
bardzo częsta wymiana gniazd dzwi bocznych i ich regulacja ze wzgledu na nieszczelnosc na wode
~601404420
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
no sa problemy z zamkami, zawiasami, centralnym zamkiem, ale to sa naprawde pierdoly
~viking_dk
narazie ok
~Grzegorz
Nie mam uwag.
~bkopka@tnp.pl;Bartek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Brak psujących się drobiazgów