Lista ocen Citroen Jumper I 2.8 HDi 128KM 94kW 1999-2006 (14) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mr_Mar
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Również i do skrzyni biegów nie mam zastrzeżeń. W poprzednim Jumperze z 2005 roku po ok 100 tysiącach zużył się synchronizator drugiego biegu. W pierwszym Jumperze miałem przebieg ponad 200 tysięcy i nic się nie działo. W obecnym aucie mam przebieg 300 tysięcy i wyczuwam lekki opór przy redukcji z 5-tki na 4-kę
~Grzegorz
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Biegi; pięć do przodu i jeden do tyłu :) w mojej ocenie bardzo dobrze dobrane przełożenia, które pozwalają na ekonomiczna jazdę i jednocześnie gdy potrzeba nieco docisnąć (np. podczas wyprzedzania) mam mozliwość skorzystania z pełnej mocy.
~Paweł
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Kiepsko zestopniowana na 4 i 5 biegu. Zdecydowanie między tą 4, a 5 przydałby się jeszcze jeden bieg, bo 4 jest krótka i nie chce się męczyć samochodu na wysokich obrotach przy wyprzedzaniu, a 5 za długa i słaba, więc kiepska przy wyprzedzaniu.
~ag
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
chcialem dac ocene dobra ale po namysle nie ma sie czego czepic , biegi przy kierownicy , leciutko z kliknieciem - podobno tak najlepiej - nie przypominam sobie zeby cos nie tak
~Marek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
najpierw zaczęła mi zgrzytać 2 podczas redukcji z 3 a na trasie padła całkowicie 5 koszt naprawy 2000. Po naprawie biegi gładko wchodzą jak sie rozgrzeje. Ciągłe wycieki
~LukaSSS
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
bardzo dobrze sie sprawuje żadnych przecieków jedynym problemem jest sprawdznie stanu oleju nie ma jak tego sprawdzic jest tez duży problem z wlaniem oleju do skrzyni biegów
~601404420
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
troche cos w niej chrobocze i czesto czujka od wstecznego mi sie sypie (chyba zle trafilem z mechanikiem co wymienial)
~bkopka@tnp.pl;Bartek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Czasami biegi wchodzą zbyt ciężko, oraz dochodzi z niej w pewnych popzycjach do lekkiego chrupania ( w biegu jałowym)
~ak991
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Nie mam zastrzeżeń, choć raz trzeba było przesmarować linki.
~byczek
Furgon 2.8 HDi 128KM 94kW
Elegancko wchodza biegi, jak yoistick.