Lista ocen Citroen Jumper II Furgon (26) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kierowca
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Serwis to tragedia, oni umieją tylko pieniądze brać i nic więcej, zawory egr lecą jak wściekłe, na gwarancji wymieniany 5 razy, średnio co 20 tyś km, po gwarancji się wpieniłem i zaślepiłem to dziadostwo i mam święty spokój, prócz irytującej żółtej kontrolki która się świeci. Miałem problemy z elektryką już po gwarancji (światła, kierunki) serwis zaproponował wymianę całego komputera za bagatela 5 tyś zł i nie dawał gwarancji czy to coś da,...
~czesiek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Największy problem tego auta to układ common rail firmy denso, bardzo czuły na wszelkiego rodzaju syf zawarty w ropie, notorycznie padają wtryskiwacze ... działają ale leją i wystarczy około 2-3 tys km żeby wypalić dziurę w tłoku ... sam przerabiałem to oprócz tego notorycznie problem z egr w praktyce zawór egr jest do wymiany co 30tys km
~NIEZADOWOLONY
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
SILNIK BEZNADZIEJNY 2,2 HDI 120KM PADŁ PO 45000 PĘKŁ TŁOK NA II CYLINDRZE NIE POLECAM KOMPUTER (KALKULATOR w/g aso) USYTUOWANY TAK ŻE LEJE SIĘ DO NIEGO WODA PO KABLACH WIEM Z TVN TURBO ŻE Z SILNIKIEM I UTRATĄ GWARANCJI NIE TYLKO JA MIAŁEM PROBLEMY. NIM KUPISZ SOBIE TAKI ŁADNY \'GARB\' FRANCUSKI TO SIĘ LEPIEJ ZASTANÓW NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU POZDRAWIAM
~maciek78
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
Rozsypał się włącznik kierunkowskazów ( same się włączały) wymienić trzeba było cały włącznik zespolony, co wiązało się z demontażem poduszki i kierownicy, naprawa w serwisie 1700 zł - tragedia. Czasami zapala się chcek enginie ale to może wiązać się z zaślepionym egr - przestałem zwracać już na to uwagę.
~Piotrek
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
1) Awaryjny EGR. 2) Bardzo cienko położony lakier na całym samochodzie. Ponadto lakier schodzi na łączeniach elementów i na dachu. 3) Kompletny brak współpracy z Citroen Polska, który umywa ręce przy każdym problemie i odmawia napraw.
~wspanialy citroen
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
Silnik po raz drugi padł , skrzynia -3 razy, lampy parowały - wymieniane, turbina wymieniana, rozrusznik - 2 razy , alternator 1 raz , szyna od układu chłodzenia, tylne pióra , główna wiązka elektryczna - 2 razy , EGR - chyba z 10 razy
~Patryk
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
-wymienione koło zamachowe silnika. -wycieki ze skrzyni biegów -wycieki z wału napędowego -pękł przewód doprowadzający płyn do chłodnicy -Serwis jest tragiczny
~krzychu
Furgon 3.0 HDI 100KM 74kW
2 razy padł egr, auto w trybie awaryjnym i 300 km do domu z prędkością 60 km/h i kłębami czarnego dymu jak z ikarusa , po gwarancji zaślepiłem i mam spokój.
~Enrico
Furgon 3.0 HDI 157KM 115kW
Przy 160 tys. km padl silnik po nastepnych 5 tys. km skrzynia biegow to auto, to jedna wielka katastrofa!!!!!!!!!!
~tomo
Furgon 3.0 HDI 120KM 88kW
po za stluczka z taksowkarzem z indii i naprawa blacharska prawego bocznego panelu zadnych powaznych usterek nie odnotowano
Citroen Jumper II Furgon