Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback (240) - Całokształt

Na liście zabraknie 174 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andek_strauss
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Bardzo przyzwoity samochód, gdyby nie średnia estetyka zderzaków (pęknięcia i obtarcia) oraz co ważniejsze zbliżające się koszty serwisowe związane z przebiegiem i zużyciem, zapewne używałbym jej dłużej. Spalanie rozsądne przy niezłych osiągach, komfort jazdy przyzwoity, zrobiliśmy nim w 4 osoby trasę ponad 1700km i było ok.
~Dża
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto bije ze skrajności w skrajność. Całkiem nieźle wykonane i przestronne wnętrze, ładna sylwetka (nawet 2017 roku) i całkiem przyzwoite właściwości jezdne. Jednak rdza, to jest jakaś tragedia w tym samochodzie... Auto kupione od pierwszego właściciela, bez większych przygód a progi oraz podłużnice przeszły do historii.
~Fuzekle
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto przede wszystkim tanie! Robię nim 20 tyś. rocznie i nigdy w trasie mnie nie zawiódł. Nie jest bardzo awaryjnie, usterek jest dużo ale są drobne. Pali mało, mam LPG i jego max to 10 litrów. Jest dość wolny, nie nadaje się do jazdy autostradowej. W codziennym użytkowaniu jest bardzo przeciętny i to chyba jego zaleta.
~zdzisiek
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
auto ładne ma niezły silnik to plusy reszta to minusy fatalna jakość montażu psuje się wszystok od odpadającej tapicerki pękające relektory zwarcia w instalacji elektrycznej rozpadające się fotele po uszkodzena komputera zamków podnośników szyb itd najlepiej od razu wykupcie dodatkową gwarancję to naprawy będą za darmo parę lat
~maly
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
na prawde, odpukac, jestem zadowolony, nie wiem czy to kwestia tego konkretnego egzemplarza, ale samochod sie sprawdza i przede wszystkim, co dla mnie wyzne, jest wygodny, no i bagaznik, jak mozna kupic golfa lub nowego megane z takimi pojemniczkami na dwie torby, a przeciez nigdy nie wiadomo co trzeba bedzie przewiezc, polecam
~artur.tabaka@interia.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto bez rewelacji. na razie jezdzi ale nie wiem jak dlugo. wczesniej przez pare lat mialem Forda Sierra i bylo to znacznie lepsze auto. Zle sie stalo ,ze nie kupilem czegos innego. Ale auto ma tez swoje zalety. wygodne, przestronne o swietnych wlasciwosciach jezdnych. W miare ekonomiczne. gdyby tylko bylo lepiej wykonane.
~roman.kielan@shin-do.com.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Ogólna ocena jak na auto tej marki- dobra. Poprawić by należało widoczność do tyłu i oświetlenie( światła drogowe i mijania ). Słabo oświetlają drogę. Resory z tyłu powinny być trochę lepsze jak na nasze drogi. Poza tym cena do klasy - w miarę dobra. Sewris powinien być lepiej wyszkolony -to nie maluch, wykorzystują cenę przeglądu.
~jrjkl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Auto przeciętne, spory spadek wartości przy odsprzedaży, miękkie zawieszanie, po 100 tys. km trzeba się liczyć z częstymi wizytami w warsztacie. Mało pojemny bagażnik jak na \\\"RODZINNE AUTO\\\". Plus to ekonomiczne spalanie, niska pozycja w rankingach kradzieżowych - złodzieje się nim malo interesują
~dzordz
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
do 140 000 wymieniałem sprzęgło , amortyzatory przód , 2x gumy na wahaczach , 2x drążki stabilizatorów ,regeneracja tylniej belki ,pompa paliwa , cewki wys napiecia ,czujnik temp, termostat, wiekszosc usterek powstała pomiedzy 110 000 a 130 000 i wtedy to zaczełem zle mówic o xsarze
~Bo$s! bossCitra@wp.pl
Hatchback 1.9 D 71KM 52kW
Samochod bardzo udany i fajny. Design szczegolnie po liftingu moze sie podobac. Mila w dotyku welurowa tapicerka. Dynamiczny i oszczedny silnik. Moze jakosc plastikow i wyglad deski rozdzielczej informuje nas ze Xsara odstaje od wspolczesnych kompaktow. Jednak podsumowujac samochod godny polecenia.
Citroen Xsara I Hatchback