Lista ocen Citroen Xsara I Hatchback 1.6 i 88KM 65kW 1997-2000 (31) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~axl2000
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Ogrzewanie i wentylacja działają dobrze, szybko nagrzewają i schładzają kabinę samochodu. Jedyny minus to przejście z ciepłego na zimny i na odwrót, trwające zwykle ponad 15 sekund.
~przemal666@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Dość często w deszczu parują mi szyby, ale to pewnie kwestia wymiany filtra kabinowego. Wentylacja i ogrzewanie poza tym bez żadnych zastrzeżeń.
~piotrekhof@wp.pl
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
bez klimy - wtedy sporowadzali albo ABS albo klima (szkoda), ciepłe powietrze bardzo szybko idzie na szybę, o filtrze przeciwpyłkowym trzeba pamietać
~dj march
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
klima okej, ale troche za mocno parują szyby jak pada i wtedy klima ratuje sytuacje, w punciaku tak nie miałem...
~Zubi_
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
W zimnie grzeje, w lecie chłodzi. Półautomat działa doskonale, auto nie paruje w wilgotniejsze dni.
~12345
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Ogrzewanie jak to w francuzach na +5 4km jazdy i trzeba skręcać nadmuch nawet przy -10 bo nie idzie wytrzymać
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Ogrzewanie super. W zimę gorące powietrze daje po kilku minutach. Z parowaniem szyb problemu nie ma.
~Krakus
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Ja mam klime i jak zaparują szyby natychmiast ją właczam, bez klimy kiepsko odparowywuje.
~gogreg@poczta.fm
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
Mam auto Klime, wiec nie nagrzewa sie w lecie, a w chlodne dni szybko dmucha cieplo.
~Słeku
Hatchback 1.6 i 88KM 65kW
bez klimy sama dmuchawa niewiele daje, głośna praca na 4 biegu, czasem parują boczne szyby
Citroen Xsara I Hatchback