Oceny Citroen Xsara I Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW 1997-2000

Najnowsze oceny Citroen Xsara I Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW 1997-2000

3,8
~andek_strauss
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Bardzo przyzwoity samochód, gdyby nie średnia estetyka zderzaków (pęknięcia i obtarcia) oraz co ważniejsze zbliżające się koszty serwisowe związane z przebiegiem i zużyciem, zapewne używałbym jej dłużej. Spalanie rozsądne przy niezłych osiągach, komfort jazdy przyzwoity, zrobiliśmy nim w 4 osoby trasę ponad 1700km i było ok.
~dawid_sie
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Za 3000 zł mozna kupic piekna fure z mega wyposazeniem w pieknym stanie niezawodną,silniki diesla pancerne blacha ocynk,gdzie za golfa 4 w podobnym stanie trzeba dac minimum 7000zł
3,8
~cytrynek93
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jestem bardzo zadowolony. Mając 5 tys można kupić to auto naprawdę w dobrym stanie. Jest bardzo ekonomiczne co przekłada się na mniejsze pustki w portfelu
~Boogie
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jak za tą cenę jest to przyzwoita propozycja. Auto nie straszy wyglądem mimo swoich lat.
~gall78
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Nie wiem czy kiedyś jeszcze trafi mi się takie auto, które przy takim przebiegu będzie tak mało awaryjne.
~Krzysztof Nawrocki
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Naprawdę autko mile mnie zaskoczyło. Obawiałem się, że co jakiś czas będę w nim dłubał. Polecam dla osób, które szukają autka europejskiego nie wymagającego dużych nakładów finansowych.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara I Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
6,4
~tomekluka
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jak na moje potrzeby autko w sam raz. troche przeszkadza wsiadanie na tylna kanaoe(wersja 3 drzwiowa) ale ogolnie jest ok. polecam
~szczęśliwy posiadacz xsary
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Silnik może nie należy do cichych lecz bardzo dobrze sie sprawuje nawet po 200tys km przebiegu (Silnik)
~Mateusz
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
nie ciągnie paliwa jak smok jeden bak starcza na 500 kilometrów (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,5
~Emil