Oceny Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW 2000-2005

Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW 2000-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW 2000-2005

~Mr__Z
Citroen Xsara II
Ogólnie auto wypada dobrze lecz nie doskonale. Pod względem ekonomiczności - bajka jak na auto takich gabarytów i 110 koni. Reszta wypada troche gorzej z racji na to że to francuz. Ale największy plus tego auta to blacha OCYNK!
2,5
~Mateusz
Citroen Xsara II
Podsumowując żałuję że kupiłem Citroena - a zarzekałem się że nigdy nie kupie francuza - i kupiłem. Auto częściej się psuje i stoi niż jeździ. Wcześniej miałem 20 letnią Hondę, z przebiegiem dużo ponad 300tyś km i nigdy mnie nie zawiodła jak citroen. Nigdy wiecej już nie kupie Citroena, choćby nie wiem co!
~Tom
Citroen Xsara II
Auto mało pali, przy tym ma dobre osiągi, duże, pakowne (kombi) ładnie się prezentuje, ale jest dość awaryjne. Przeważnie to pierdoły ale jak się zliczy i doda każde 10zł to wychodzi niezła sumka. Kupiłem bo trofiła się okazja, ale nie był to dobry wybór. W tej cenie polecam Megane. TANDETNE PLASTIKI - wszystki stuka puka trzeszczy
~pierwsza cytryna
Citroen Xsara II
Trzeba trafić na zdbany egz.W moim niektóre el. zawieszenie były oryginalne przy 200 000km.Poprzedni włąściel nic nie robił(wynika z ks.serwisowej)bo sie nie psuło.Ale po 200 zaczynał sie sypać.To klamka bagażnika,to podnośnik szyby, alternator, sprzęgło .... Bardzo wygodny do jazdy samochód.Pojemny.
~on37
Citroen Xsara II
Auto doskonałe dla rodziny jak na czas w którym je kupiłem czyli 2001 rok, cena nie była powalajaca a porównując to co oferowała konkurencja to był wg mnie najlepszy wybór. Za full wypas cytrynę na rynku w podobnej klasie był tylko renault megane kombi, w moim przypadku o wyborze zadecydowały wzgledy estetyczne podobał mi sie bardziej wizualnie. silnik nie ma jakiś super osiagow sportowych ale nie jest tez mułem i do spokojnej jazdy bez...
~kamil.janeczek@poczta.fm
Citroen Xsara II
Nie drogi,funkcjonalny,bardzo przyjemny w prowadzeniu,ekonomiczny,ergonomiczny,wspaniały uklad jezdny,ekonomiczny i elastyczny silnik,mało precyzyjna skrzynia biegów ktorą trzeba zrozumieć.Polecam serdecznie.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara II Kombi 1.6 i 16V 109KM 80kW
8,3
11,6
~Maybach
Citroen Xsara II
Oceniam to auto dobrze z uwagi na nie drogą eksploatację, ale dla mnie jest za małe i mało komfortowe. Auto nie nadaje się na dłuższe wyjazdy, zwłaszcza, jeżeli ktoś siedzi na tylnych siedzeniach. Ma pewne braki w wyposażeniu, ale to nie ta klasa, żeby oczekiwać więcej. Teraz już wiem, że auto klasy kompakt nie jest dla rodziny i chyba drugi raz nie kupił bym Xsary.
3,1
~wwojtas@vp.pl
Citroen Xsara II
Auto przecietne .W porownaniu do niemieckich i japońskich zawodne.Duzo usterek w poczatkowej fazie .W pierwszym roku:awaria alternatora ,pilota, luserka elektrycznego,fotela kierowcy.kierunkowskazow.Auto za twarde na nasze nawierzchnie.
~stanislawlen@wp.pl
Citroen Xsara II
firma trochę oszukuje w prospektach reklamowych odnośnie zużycia paliwa, życie pokazuje coś innego, natomiast przedstawiciele citroen polska tłumaczą że uzytkownicy samochodu nie potrafią jeździć i dlatego się skarżą - brak wyjaśnienia na czym polega badanie przeprowadzane według dyrektywy UE
~grabcio@hotmail.com
Citroen Xsara II
Samochód klasy niższej. Mercedesa z niego nie zrobisz. Jeżdzę Xarą bo nie mam pieniędzy na nic lepszego. Nie ma za bardzo co narzekać z drugiej strony. W sumie jestem zadowolony. Samochód bardzo dużo traci na wartości po pierwszym roku.
Citroen Xsara II Kombi